Shiba ekosisteminin BONE tokeni, büyük bir platformda süreç görmeye başladı

Shiba ekosisteminin BONE tokeni, büyük bir platformda süreç görmeye başladı

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba ekosisteminin BONE tokeni, büyük bir platformda süreç görmeye başladı

Investing.com – Shiba ekosisteminin kıymetli varlıklarından biri olan BONE, büyük ticaret platformu Changelly’de listelenmeye başladı. 

BONE tokeninin Shibarium lansmanı öncesi büyük bir platformda listelenmesi Shiba topluluğu ortasında heyecanla karşılandı. Böylelikle Ağustos ayında piyasaya sürülmesi beklenen katman-2 platformu Shibarium öncesi BONE’un büyük bir borsa aracılığıyla daha likit hale gelecek olması, olumlu karşılandı. 

BONE, Shiba topluluğunda Doggy DAO aracılığıyla oylamalara katılmak için kullanılan kripto varlıktır. Ayrıyeten token, Shibarium’un açılmasından sonra platformda süreç fiyatları için kullanılacak tek kripto para olacak. Bu gelişmeler ışığında kıymetli bir potansiyel barındıran kripto para, büyük borsalarında dikkatini çekerken son olarak Changelly, BONE’u listelediğini duyurdu.

Shiba ekosisteminin baş geliştiricileri ortasındaki Shytoshi Kusama, geçtiğimiz günlerde Ağustos ayında Kanada’da düzenlenecek olan aktiflikte Shibarium lansmanının gerçekleşeceğini duyurması topluluk için öbür bir heyecan dalgası oluşturmuştu. 

BONE’un benimsenmesini artıracak bu değerli listeleme haberiyle birlikte kripto para, son 24 saat içinde %5’e yakın kısmi bir paha artışı görse de kripto para, son bir aylık dönemde pahasını iki katına çıkardı. Yükseliş ivmesi, geçen hafta 1,5 dolara kadar sürerken kısmi geri çekilme sonrası BONE, bugün 1,29 dolardan alıcı buluyor.

Shiba ekosisteminin ana varlığı SHIB ise son bir ayda yatay hareket ederken 0,000007 dolar bandında süreç görmeye devam ediyor.

Yazar: Günay Caymaz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap