SHIB, BTC, XRP, LUNC, ADA İddiası: Fiyatlar Çığlık Atıyor!

SHIB, BTC, XRP, LUNC, ADA İddiası: Fiyatlar Çığlık Atıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB, BTC, XRP, LUNC, ADA İddiası: Fiyatlar Çığlık Atıyor!

PlanB’nin ünlü Stock-to-Flow modeli, Bitcoin için çılgınca optimist fiyat gayeleri üretiyor. Son günlerdeki rallisinin akabinde XRP için işlerin rengi değişebilir. Finans uzmanları tanınan meme-coin’i Shiba Inu (SHIB) için güçlü yükseliş bekliyor. Bu ortada, yapay zeka ADA ve LUNC fiyatını iddia ediyor.

BTC, XRP, SHIB, ADA ve LUNC tahminleri

Bitcoin için çığlık attıracak bir tahmin!

2024 yılına yanlışsız ilerlerken, giderek artan sayıda yatırımcı Bitcoin (BTC) fiyatının kıymet kazanmasını bekliyor. Kimileri Bitcoin’in 100.000 dolar düzeyini aşacağını varsayım ederken, kimileri da Bitcoin’in 1 milyon doları geçeceğini ileri sürüyor. Pekala bu varsayımlar ne kadar gerçekçi? Sonuçta, bazen Bitcoin fiyat varsayımları umut ve duadan öbür bir şeye dayanmıyormuş üzere geliyor. Lakin yatırımcıların dikkatini çeken tanınan bir Bitcoin değerleme modeli var. İşte bu model, şu anda kimi yükseliş sinyalleri gönderiyor.

BTC Piyasası: SHIB, BTC, XRP, LUNC, ADA İddiası: Fiyatlar Çığlık Atıyor! 1

Stock-to-Flow modelinin anonim yaratıcısı PlanB’ye nazaran en son Bitcoin fiyat gayesi 100.000 ila 1 milyon dolar ortasında. Bu model doğruysa, Bitcoin’in şu anda olduğundan biraz daha kıymetli olması gerekiyor. Ne kadar daha yüksek olacağı ise hala tartışmaya açık. Warren Buffett’ın bir vakitler söylediği üzere, “Fiyat ödediğiniz şeydir; kıymet ise aldığınız şeydir.” Münasebetiyle, bir değerleme modelinin Bitcoin’in 2024 yılına kadar 100.000 dolar kıymetinde olması gerektiğini söylemesi, insanların bunun için ödemeye istekli olacağı fiyatın bu olduğu manasına gelmiyor.

XRP fiyat analizi

Yazı sırasında XRP, gün içinde yaklaşık %4,8 düşüşle 0,66 dolardan süreç görüyordu. Altcoin geçtiğimiz hafta %7,7’den fazla bedel kaybetti. Böylelikle, şu anda yaklaşık %35 olan aylık çıkarını kıymetli ölçüde azalttı. XRP, şu anda SEC davasıyla alakalı çıkarların yaklaşık %60’ını sildi. Kripto analisti Vahid Karaahmetovic, XRP için şu teknik düzeylere dikkat çekiyor. XRP şu anda 0,65 dolar civarındaki %61,8 Fibonacci geri çekilme takviyesini test ediyor.

BTC Piyasası: SHIB, BTC, XRP, LUNC, ADA İddiası: Fiyatlar Çığlık Atıyor! 2XRP 1 aylık fiyat grafiği

Token bu hafta 0,703 doların altında kapanırsa, son haftalardaki olumlu haberlere karşın XRP için üst üste üçüncü haftalık kayba işaret edecek. 0,65 dolar takviyesi kırılırsa, 100 haftalık hareketli ortalama (WMA) ve geçmişte kararlı bir formda hareket eden kıymetli yatay takviye de dahil olmak üzere birkaç değerli dayanak düzeyine konut sahipliği yapan 0,57-0,58 dolar bölgesine gerçek bir öbür aşağı taraflı itme bahtı var.

Finans uzmanlarından SHIB fiyat tahmini

Meme-coin’i Shiba Inu (SHIB), yeni bir katman-2 Blockchain yükseltmesi olan Shibarium yakında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere takımın planı, Shibarium’u Ağustos’ta piyasaya sürmek istikametinde. Bu gelişmeyle meme-coin topluluğunda heyecan arttıkça, SHIB üst yanlışsız bir yörüngede ilerliyor. The Stock Dork’un İcra Heyeti Lideri Adam, mevcut Blockchain’in karşılaştığı çeşitli ölçeklenebilirlik ve ağ tıkanıklığı problemlerini ele alması beklendiği için Shibarium yükseltmesini değerli buluyor.

BTC Piyasası: SHIB, BTC, XRP, LUNC, ADA İddiası: Fiyatlar Çığlık Atıyor! 3

Müşterilerine profesyonel finans ve yatırım tavsiyeleri sunan dijital bir platform olan Moneyzine.com’un CEO’su Jon’a nazaran SHIB, Shibarium yükseltme etkinliğinden sonra tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşma potansiyeline sahip. Bu bağlamda, “Her durumda, Shibarium kullanıldığı sürece SHIB kâr edecektir. Son derece başarılı olur ve global bir sansasyon haline gelirse, SHIB’nin geliştirilmiş Shibarium ve yeni yakma düzeneği ile 0,01 dolar gayesine ulaşma talihi daha yüksek olabilir.” diyor.

Yapay zeka, Ağustos sonu için ADA fiyatını belirledi

Son günlerde kripto para piyasasındaki varlıkların çoğunluğu büyük ölçüde aşağı taraflı hareket ediyor. Cardano’nun (ADA) fiyatı da başka kripto paraları takip etmeye devam ediyor. Ne yazık ki yapay zeka da ADA için Ağustos sonunda rastgele bir düzgünleşme görmüyor. Hakikaten, kripto para tahlil platformu PricePredictions’ın kullandığı gelişmiş makine tahsili algoritmaları, Cardano’nun fiyatını 31 Ağustos 2023’te 0,271743 dolar olarak kestirim ediyor.

BTC Piyasası: SHIB, BTC, XRP, LUNC, ADA İddiası: Fiyatlar Çığlık Atıyor! 4Cardano 30 günlük fiyat varsayımı. Kaynak: PricePredictions

Yapay zeka, hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD), Bollinger Bantları (BB), izafi güç endeksi (RSI) ve ortalama gerçek aralık (ATR) üzere göstergelere dayalı kestirim yapıyor. Üstteki grafikten de gördüğünüz üzere platform, ADA’nın mevcut fiyatına kıyasla %7,72 oranında düşeceğini öngörüyor.

Yapay zeka Ağustos sonu için LUNC fiyatını belirledi

Terra Classic’in (LUNC) fiyatı, Binance’in Terra ağ yükseltmesine takviyesini açıklamasının akabinde kısa bir müddetliğine fırladı. Bununla birlikte, LUNC fiyatı son günlerde düşüş kaydediyor. Ne yazık ki makine algoritmaları Ağustos ayı sonuna kadar işlerin daha düzgün olacağını iddia etmiyor. Hakikaten, kripto para izleme ve varsayım platformu PricePredictions’ın kullandığı gelişmiş makine tahsili algoritmaları, Terra Classic’in 31 Ağustos 2023’te 0,000076 dolardan süreç göreceğini öngörüyor. Bu da mevcut durumuna kıyasla LUNC fiyatında %5,66 oranında düşüş manasına geliyor.

BTC Piyasası: SHIB, BTC, XRP, LUNC, ADA İddiası: Fiyatlar Çığlık Atıyor! 5LUNC 30 günlük fiyat iddiası. Kaynak: PricePredictions

Bu ortada, kripto tahlil web sitesi TradingView’deki 1 günlük teknik tahlil (TA) göstergeleri de düşüş eğiliminde. Bu doğrultuda, hareketli ortalamalar (MA) 14’te ‘güçlü satış’a işaret ediyor. Ayrıyeten, 8’de ‘nötr’de yer alan osilatörlerden türetilen özetler 15’te ‘satış’ı gösteriyor. Bu faktörler göz önüne alındığında, yapay zekanın iddiasının hakikaten de gerçek çıkması mümkün. Bununla birlikte, Binance duyurusunu takiben LUNC fiyatındaki artış, dijital varlığın olumlu bir gelişme tarafından itilmesi halinde gelgiti bilakis çevirme ve zıt tarafta hareket etme kapasitesine sahip olduğunu gösteriyor.

BTC Piyasası: SHIB, BTC, XRP, LUNC, ADA İddiası: Fiyatlar Çığlık Atıyor! 6LUNC 1 günlük göstergeler. Kaynak: TradingView
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap