SEC ile Binance’ten ortak atılım gelebilir!

SEC ile Binance’ten ortak atılım gelebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SEC ile Binance’ten ortak atılım gelebilir!

SEC ile Binance, Eeon’a karşı birleşerek firmanın yasal gereklilikleri karşılamadığını belirtti.

ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile tanınan kripto borsası Binance‘ten Eeon’a karşı ortak kanılarını lisana getirdi. SEC ve Binance, davalara müşterileri ismine dahil olmak isteyen Eeon’a yasal gereklilikleri karşılamadığı gerekçesiyle sert çıkıştı.

SEC ve Binance, Eon’a karşı çıkıyor

Davacı olan SEC ve davalı durumundaki Binance, Eeon’un gerçekleştirebileceği rastgele bir hareketle karşı durma konusunda bir toplandı. SEC, Eeon’un davalardaki daima yapmış olduğu temsil sorunlarına değindi. Eeon’un savlarının her seferinde başarısız olduğunu belirten SEC, mahkeme talebin reddi için davet yaptı.

Binance ise, Eeon’o olan hali için üç neden belirtti. Bu nedenler, yasal gereklilikerin karşılanmaması, SEC onayından geçmemesi ve Eon’un kendisini çıkar taraf olarak gösterememesi formunda. Ayrıyeten Binance, Eeon’un davasının mevcut davayla ilgisiz olduğunu söz etti. Eon karışıklığı konusunda tıpkı görüşleri belirten SEC ve Binance, iler ki süreçlerde bir atılım yapabilir. Bu durumun kripto sanayisini nasıl etkileyeceği ise şimdi kestirilemiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap