Satın Al Çığlıkları! 4 Ünlü Analistten Bitcoin Açıklaması

Satın Al Çığlıkları! 4 Ünlü Analistten Bitcoin Açıklaması

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Satın Al Çığlıkları! 4 Ünlü Analistten Bitcoin Açıklaması

Bitcoin ve altcoin dünyasında vakit zaman analistler takipçilerine değerli bilgilendirme sağlıyorlar. Sundukları düzeyler ile kripto para ünitelerinin istikametlerine yönelik fikirlerini de paylaşıyorlar. Artık BTC için değerli kırılma düzeylerini gösteren paylaşımlar gelmeye başladı. Ayrıntılara daima birlikte bakalım.

Ulaş Utku Bozdoğan: Satın Al Çığlıkları! 4 Ünlü Analistten Bitcoin Açıklaması 1

Crypto Rover’dan Bitcoin açıklaması

Twitter’da 550 binden fazla takipçisi bulunan Crypto Rover bugün kıymetli paylaşımlarda bulunarak fikirlerini paylaşıyor. Crypto Rover hazırladığı grafiği paylaşarak bir devasa kırılmanın kapıda olduğuna dikkat çekiyor. Analiste nazaran Bitcoin bu düzeyden kırılırsa fiyat öncelikle 33 bin dolar düzeylerine gelecek. Sonrasında ise BTC 40 bin dolar düzeylerine gerçek yol alacak.

Crypto Rover ayrıyeten birçok kişinin BlackRock’ın Spot ETF’sini desteklemek için gerçek Bitcoin’e gereksinim duyacağının farkında olmadığına da dikkat çekiyor.  Burada iki senaryonun altını çizen analist BlackRock’ın Bitcoin’lerini aylar evvel fiyatlar daha düşükken satın almış olabileceğine dikkat çekiyor. İkinci bir ihtimal olarak ise kendileri için daha uygun bir alım durumu oluşturmak gayesiyle şu anda fiyatları kasıtlı olarak düşürüyor olabileceklerini söylüyor. Analiste nazaran ikinci ihtimal daha akla yatkın. Zira Bitcoin’lerini şayet yüksekken alsalardı analiste nazaran fiyatları düşürmeleri pek mümkün görünmüyor.

BTC için büyük bir şey yükleniyor

Twitter’da @thescalpingpro etiketini kullanan analist Mag Bitcoin’in büyük bir harekete hazırlandığına dikkat çekiyor. Analiste nazaran Bitcoin RSI da değerli bir dayanak düzeyine yaklaşıyor. Ayrıyeten analiste nazaran BTC’de heyecan verici vakitler da önümüzde bulunuyor.

https://twitter.com/thescalpingpro/status/1698946565552124208

Başka bir analist Ali Martinez ise Bitcoin için, onun şimdi alana çıkmadığına işaret ediyor. Analiste nazaran tarihî datalar, son on yılda BTC’nin 6 ay ila 3 yıllık geçmişe sahip sahiplerinin ortalama maliyet temelini her aştığında bir boğa koşusunu ateşlediğini gösteriyor. Şu an itibariyle, analiste nazaran BTC için bu çok değerli kırılma düzeyi bu modele nazaran 33.755 dolarda duruyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Satın Al Çığlıkları! 4 Ünlü Analistten Bitcoin Açıklaması 2

Michaël van de Poppe’den Bitcoin yatırımcılarına tavsiyeler

İsabetli varsayımlarıyla ünlü analist Bitcoin yatırımcıları için açıklamalar yapıyor. Analist yatırımcılara kendilerini makus hissettikleri vakitlerde ne yapmalarını gerektiğini söylüyor. Aslında kripto para piyasasında kendimizi berbat hissettiğimiz vakitlere atıf var.

Analist “yatırım yaparken para kaybettiğiniz için kendinizi çöp üzere hissettiğinizi hayal edin. Bu durum sizin çok berbat bir durumda olduğunuza işaret ediyor.” diyor. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda analist bu hislerin tanımlanması gerektiğine işaret ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap