Santiment Bilgilerine Nazaran Altcoin’lerde Daha Fazla Olumsuzluk Yaşanabilir

Santiment Bilgilerine Nazaran Altcoin’lerde Daha Fazla Olumsuzluk Yaşanabilir

Paylaş
BTC Piyasası: Santiment Bilgilerine Nazaran Altcoin’lerde Daha Fazla Olumsuzluk Yaşanabilir

Analitik firması Santiment’e göre altcoin fiyatlarının daha da düşme ihtimali var.

“Kripto fiyatları oynak modellerini sürdürürken, altcoinler ortalama trader getirilerine dayalı olarak kesinlikle farklı yollar ve sonuçlar gösterdi. Sonuçlarda birden fazla zaman dilimi kullanarak, altcoinlerin büyük çoğunluğunun aşırı satım yaşadığını görüyoruz, ancak daha fazla olumsuzluk çok olası.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler altcoin’leri inceleyen Santiment, 1inch, Chiliz, Engin, Fantom, Loopring ve Skale’in tarihsel olarak iyi alım bölgelerinde olduklarını dile getirdi.

Fantom (FTM), Loopring (LPC), Chiliz (CHZ) ve Enjin Coin (ENJ) ) gibi popüler projelerin hepsi rekor seviyelerinden %60 ile %80 arasında düştü. Merkeziyetsiz borsa 1 inch (1INCH), Layer 2 ölçeklendirme çözümü Skale (SKL) ve Stablecoins ticareti için tasarlanmış merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu olan Curve DAO Token (CRV), tüm zamanlarına göre %84 ile %96 arasında gerileme yaşadı.

Analitik firması ayrıca, Bitcoin’i 39.000 doların üzerine çıkaran bir kripto piyasası sıçramasının ardından, “kayda değer değer kazananların” Monero (XMR) ve Zcash (ZEC) ile dosya depolama protokolü Aweave (AR) ve mikro ödeme ağı Toncoin (TON) olduğunu söyledi.

“Kripto fiyatları son 24 saat içinde tekrar doğru yönde hareket ediyor. Bitcoin bir kez daha mütevazı bir şekilde 39.2 bin doların üzerine çıktı ve Ethereum tekrar 2.600 doların üzerine çıktı. Kayda değer kazançlar ZEC (+%16), TON (+%13), AR (+%10) ve XMR’dir (+%9).”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap