Samsung Galaxy S10’a Token Hediyeli Yeni Bir Oyun Geldi

Samsung Galaxy S10’a Token Hediyeli Yeni Bir Oyun Geldi

Paylaş
Samsung Galaxy S10’a Token Hediyeli Yeni Bir Oyun Geldi

Ortaya çıkan son haberlere göre Samsung Electronics’in Galaxy S10 Blockchain akıllı telefonları artık Elrond projesinin oyun uygulaması olan “Battle of Elrond” özelliğini taşıyacak.

Battle of Elrond

Perşembe günü The Block’a yapılan açıklamalara göre Avrupa merkezli Elrond, oyun uygulamasının bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesinin planlandığını ifade etti.

Öte yandan Elrond’un kurucusu ve CEO’su Beniamin Mincu konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Battle of Elrond çok oyunculu bir oyundur. Oyuncular düşmanlarını yendikleri için ERD (Elrond’un kendi token’ı) kazanıyorlar.” ifadelerini kullanıyor. Bir ERD token’ının şu anda yaklaşık olarak 0.0016 ABD doları değerinde olduğu biliniyor.

Bunun yanında Mincu, Samsung Galaxy Store üzerinde yalnızca yerel Blockchain özelliklerine sahip akıllı telefonların (Galaxy S10 ve üstü) uygulamayı destekleyeceğini ekledi. Mincu, Battle of Elrond’un merkezi olmayan bir uygulama (dApp) olmadığını, ancak Blockchain bileşenine sahip bir mobil uygulama olduğunu da vurguladı. Elrond ve Samsung ilk olarak akıllı telefon üreticisi, ERD token’ını Blockchain cüzdanına entegre ettikleri Kasım ayında bir araya geldi. M-cüzdan ayrıca diğerlerinin yanı sıra Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Aergo token’ını da destekler.

Öte yandan yapılan açıklamalarda Elrond, Blockchain teknolojisinin maliyetleri azaltmaya ve kullanıcılara güvenlik ve gizlilik sağlamaya yardımcı olduğunu ifade etti.

Blockchain Ölçeklenebilir Mi?

Elrond, Blockchain ağı konusunda performans ve kullanılabilirliğe odaklandığını iddia ediyor. Firma, “uyarlanabilir durum” sharding mimarisi ile “mevcut Blockchain’lere 1.000 kat iyileştirme getirdiğini ifade ediyor. Ancak Elrond’un ana ağı henüz tam olarak kullanıma sunulmadı. Web sitesinde yayınlanan yol haritasına göre, ana ağ önyüklemesi 2020 yılında üç aşamada gerçekleşecek.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap