Roger Ver: “Hesap Bana Ait Değil”

Roger Ver: “Hesap Bana Ait Değil”

Paylaş
Roger Ver: “Hesap Bana Ait Değil”

Roger Ver gündeme ilişkin bazı açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar arasından en dikkat çekici olanı ise Twitter’da bulunan Bitcoin hesabının şahsına ait olmadığını beyan etmesi. Roger Ver bilindiği üzere Bitcoin Cash’in önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Bunun yanında Bitcoin.com’unda CEO’su. Ver, bundan birkaç gün önce Bruce Porter ile bir röportaj gerçekleştirdi. Gerçekleşen bu röportajda kripto paraların geleceği hakkında konuşuldu. Bunun yanında son günlerde sık sık tartışılmaya başlanan Twitter’daki Bitcoin hesabının şahsına ait olup olmadığını da yanıtladı.

Ver, açıklamalarına ilk olarak kripto paraların genel durumunu değerlendirerek başladı. Ver yaptığı açıklamada, “Elektronik para sistemleri içerisinde kripto paraların yeri çok önemli. Kripto paralar adeta dünyayı özgürleştiriyor. Ve eminim ki bu durumu bütün insanlık istiyor ve bekliyor. Ayrıca bir parantez açmak istiyorum. Edward Snowden ile Julian Assange gibi kişilerin devletlerin insanlara kötü davranışlarını gün yüzüne çıkartmalarından dolayı tutuklanmasını şiddetle kınıyorum. En kısa zamanda bu iki kişinin özgürlüğüne kavuşmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Twitter’daki Bitcoin isimli hesabın kime ait olduğu tartışmaları gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. @Bitcoin hesabı üzerinden sürekli olarak Bitcoin Cash ile alakalı olumlu tweetlerin atılması sonucu akıllara ilk olarak Roger Ver geldi. Bilindiği üzere Ver, Bitcoin Cash’in ileri gelenleri arasında yer alıyor. Ünlü isim yaptığı açıklamada o hesapla herhangi bir ilgisinin bulunmadığını açıkladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap