Bitcoin Cash Yüzde 40 Değer Kazandı

Bitcoin Cash Yüzde 40 Değer Kazandı

Paylaş
Bitcoin Cash Yüzde 40 Değer Kazandı

Dün başlayan başta Bitcoin olmak üzere tüm kripto paralardaki yükseliş bugünde devam ediyor. Kripto paralar içerisinden de en çok dikkatleri çeken ise Bitcoin Cash oldu. Tam %40’lık bir büyüme göstererek tüm zamanların rekorunu kırmayı başardı. Bitcoin Cash’deki bu yükseliş ile beraber en yakın rakibi olan EOS’u geçmesine de çok az kaldı.

Dünden beri yaşanan yükselişlerle beraber birçok yatırımcı adeta bayramı yaşıyor. Özellikle bazı kripto paralar değerini katlamaya başladı. Bitcoin’de yaşanan değer artışı sayesinde BTC 5 bin dolara yaklaştı. Bir günde neredeyse 1000 dolar yükselen Bitcoin’de yaşanan bu yükseliş hız kaybetmeden devam ediyor. Öte yandan altcoinlerde de aynı görüntüler yer alıyor. Ethereum şu sıralar 167 dolardan işlem görüyor. Daha 2 gün önce 142 dolar bandından yer alan Ethereum’da yaşanan bu yükseliş, birçok kesimi memnun etti. Bunun yanında Litecoin’de %20’lik bir artış göstererek 80 dolardan işlem görüyor. Litecoin’de son 24 saat içerisinde yapılan işlemler ise 5 milyar dolara yaklaştı.

Bitcoin Cash bu yükseliş sayesinde yatırımcılarında dikkatini çekti. Son 24 saat içinde Bitcoin Cash’de 2,5 milyar dolarlık işlem gerçekleşti. Şu sıralar 251 dolardan işlem gören Bitcoin Cash’in durumunun önümüzdeki günlerde ne olacağı ise bilinmiyor. Kripto paraların bayramı olarak nitelendirilen bu olay sayesinde ilk 100 kripto paranın 96’sında ciddi yükselişler yaşandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap