Robinhood’un Kripto Gelirleri 4. Çeyrekte Düşüş Yaşadı

Robinhood’un Kripto Gelirleri 4. Çeyrekte Düşüş Yaşadı

Paylaş
BTC Piyasası: Robinhood’un Kripto Gelirleri 4. Çeyrekte Düşüş Yaşadı

Şirketin dördüncü çeyrek için yaptığı kripto gelir tahminleri başarısız oldu ve şirketin hisseleri %10 oranında düşüş yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Robinhood, 2021 yılının dördüncü çeyreği için kripto paralardan 48 milyon dolar satış geliri elde ettiğini açıkladı. Bir önceki çeyrekte ise 51 milyon dolarlık gelir elde edilmişti.

2021 yılı Robinhood için oldukça başarılı bir yıl oldu. Şirket özellikle pandemi şartlarında oldukça büyük boyutlarda finansal gelir elde etti. Ancak dijital varlıklardan elde edilen gelirde düşüş gözlemlendi.

Robinhood’un verilerine göre dördüncü çeyrekteki kripto gelirleri üçüncü çeyreğe kıyasla %6 oranında düşüş yaşadı. Şirketin hisseleri gelir düşüşünün ardından %10 oranında geriledi.

Robinhood’un dördüncü çeyrekteki kripto gelirleri, bir önceki yılın dördüncü çeyreğine göre büyük bir yükseliş yaşadı. Bu veriye göre şirket bir önceki yıla kıyasla %304’lük bir gelir artışı yaşadı. Şirket 2020 yılının tamamında ise 27 milyon dolar kar elde ederken, 2021 yılında 419 milyon dolar kar etti.

Şirketin CEO’su Vlad Tenev, şirketin daha fazla kripto seçeneği sunmak istediğini söyledi:

“Kripto müşterilerimize istedikleri işlevselliği sağlamak için perde arkasında çalışmayı sürdürüyoruz. Müşterilerin bir cüzdan istediğini biliyoruz”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap