Robinhood Kripto Para Cüzdanları Beta Test Programını Genişletti

Robinhood Kripto Para Cüzdanları Beta Test Programını Genişletti

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Robinhood Kripto Para Cüzdanları Beta Test Programını Genişletti

Robinhood, kripto para cüzdanları için beta test programını genişletti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirketin baş ürün sorumlusu Aparna Chennapragada tarafından yapılan bir Twitter duyurusuna göre Robinhood Markets, kripto para cüzdanları için beta test programını genişletti. Şu andan itibaren, yeni özellik 250.000 müşteriye sunuluyor, ancak kullanıcı tabanındaki aslan payı hala bekleme listesinde.

https://twitter.com/aparnacd/status/1501600072701976577

Popüler ticaret uygulaması, merakla beklenen kripto cüzdan özelliğinin beta sürümünü Ocak ayı sonlarında başlattı. Başlangıçta, yalnızca 1000 müşteri bakiyelerinden kripto çekebildi. Kasım ayında, Robinhood kripto operasyon sorumlusu Christine Brown, kripto cüzdan bekleme listesinin 1,6 milyon müşteriyi geçtiğini açıkladı.

Şirket, son sürümü göndermeden önce cüzdan özelliğinin temel işlevlerini geliştirmek için beta test cihazlarına güveniyor. Robinhood kullanıcıları, yıllardır harici kripto cüzdanlarının tanıtılması için istekte bulunuyor.

Daha önce bildirildiği üzere, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus kısa süre önce, harici kripto cüzdanlarının piyasaya sürülmesinin, kripto para biriminin faydasını artırmaya izin vereceğini, çünkü artık Robinhood kullanıcıları tarafından sadece bir spekülasyon aracı olarak görülmeyeceğini belirtti.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap