Robert Kiyosaki, Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin İddia Yaptı!

Robert Kiyosaki, Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin İddia Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Robert Kiyosaki, Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin İddia Yaptı!

Dünya çapında büyük satış sayılarına ulaşan “Zengin Baba, Fakir Baba” kitabının muharriri ve ünlü yatırımcı Robert Kiyosaki, geçtiğimiz gün Bitcoin (BTC) hakkında bir gönderi paylaştı.

X hesabı üzerinden açıklama yapan Kiyosaki, kripto para yatırımcılarını şaşırtacak bir iddia yaptı. Ünlü yatırımcı, “Dijital altın” lakabını taktığı Bitcoin fiyatının 100.000 dolara ulaşacağını belirtti. Çöküş konusunda daima ikazlar yapan Kiyosaki, uzun vadede BTC fiyatının bu sayının da üzerine yükseleceği yorumunu yaptı.

BTC Piyasası: Robert Kiyosaki, Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin İddia Yaptı! 1Robert Kiyosaki’nin Bitcoin (BTC) paylaşımı.

Yaptığı kısaltmalar ile amatör yatırımcılar için anlaşılması güç bir tweet atan Robert Kiyosaki’nin demecinin tam hali şu halde:

“Bitcoin 100 bin dolarak kadar yükselecek. Altın ve gümüş Tanrı’nın parasıdır. BTC ise halkın para ünitesidir. Pay senedi ve tahvil piyasaları çöktüğü takdirde altın ve gümüş fiyatları roket üzere uçacak. Ekonomik bir çöküş süreci olur ise Bitcoin 1 milyon dolar, ons altın 75 bin $, gümüş ise 60 bin $ düzeyini görecek. ABD’nin başı büyük belada. Hazine borcu inanılmaz yüksek sayılara ulaştı. Umarım haksız çıkarım.”

Ünlü yatırımcı uzun müddettir yaptığı çöküş ikazları ile toplumsal medyada büyük etkileşimler yakalıyor. Robert Kiyosaki, Bitcoin’i “halkın parası” olarak tanımlayarak kriptoseverlerin takdirini kazandı. Fakat bu paylaşıma cevap veren kullanıcıların bir birçok Kiyosaki’nin iddialarını gerçekçi bulmuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap