Ripple (XRP) temalı bir memecoin son 24 saatte yüzde 600 arttı!

Ripple (XRP) temalı bir memecoin son 24 saatte yüzde 600 arttı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple (XRP) temalı bir memecoin son 24 saatte yüzde 600 arttı!

SEC davasındaki gelişmelerden sonra patlama yapan Ripple (XRP), yeni bir memecoin furyasını başlatıyor olabilir mi?

Aylardır devam edecen SEC-Ripple gerginliği, yavaş yavaş son buluyor. Davayı önde sürdüren taraf ise Ripple cephesi. Son günlerdeki gelişmeler ile birlikte düzgünce ipleri eline alan Ripple, bu durumu direkt olarak XRP fiyatına yansıttı. XRP, saatler içinde yüzde 100’den fazla performans göstermişti. Bununla birlikte onlarca XRP temalı memecoin, piyasaya sürülmeye başlandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple (XRP) temalı bir memecoin son 24 saatte yüzde 600 arttı! 1

XRP 2.0 isimli bir memecoin, inanılmaz hacimlere ulaştı

XRP 2.0 ismiyle üretilen bir memecoin, son 24 saatte yüzde 609 artış sergileyerek top1000’in üçüncü sırasına yerleşmeyi başardı. Listede dikkat çeken bir öbür isim ise yüzde 1260 artış gösteren LUNA temalı memecoin RedLuna (REDLUNA) oldu. LUNA, DOGE, SHIB ve PEPE temalı çıkartılan memecoin’lere kripto yatırımcısı alışmıştı. Ama XRP isimli memecoin’lerin giderek hacim kazanması, yeni bir memecoin trendini başlatabilir mi?

Şu an için göze çarpan XRP temalı projeler ortasında çoklukla 2.0 isimli olanlar ön plana çıkıyor. 2.0 memecoin trendi, kısa bir mühlet evvel DOGE ve SHIB’te başlamıştı. Şimdiyse XRP’de devam ediyor. Temel tahliliyle bir arada adeta rüzgar estiren XRP, ilgili memecoin’lere ilham olmaya devam edebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap