Ripple (XRP), Kısa Müddette Yüzde 15 Düştü!

Ripple (XRP), Kısa Müddette Yüzde 15 Düştü!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple (XRP), Kısa Müddette Yüzde 15 Düştü!

Bitcoin’in (BTC) düşüş trendini sürdürmesi, altcoin’leri önemli manada sarstı. Satış baskısıyla karşı karşıya kalan XRP, son beş günde yüzde 15,23 kıymet kaybetti.

SEC davasındaki müspet gelişmeler ile adeta parlayan XRP, kripto piyasasının tekrar gündemine oturmuştu. 0,54 dolara ulaşan majör coin, Ocak ayından bu yanda neredeyse 2 kat fiyatına ulaşmıştı. Bitcoin’in (BTC) 30.000 dolarda tutunamayıp düşüşe geçmesi, birçok altcoin’i ve bilhassa de XRP’yi önemli manada etkiledi.

Güncel olarak 0,462 dolarda alıcı bulan XRP, Ripple ekosistemini görkemli vakitlerine geri döndürebilecek mi?

Ripple (XRP) Grafik Analizi

Son beş gün içersinde yüzde 16’ya yakın paha kaybeden XRP, fiyat kararsızlığını sürdürüyor. Ayrıyeten yeni olarak haftalık ve günlük açılışın altında alıcı buluyor. Yakın vakit diliminde 0,44 dolar desteğini net olarak çalıştıran XRP, bu kıymetin kırılması durumunda 0,422 dolara kadar gevşeyebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple (XRP), Kısa Müddette Yüzde 15 Düştü! 1

XRP-SEC gerginliğinde güçlü kalan tarafın XRP olduğu yahut kripto piyasasının üst taraflı seyrettiği senaryolarda ise XRP’de büyük yükselişler beklenebilir. Bu yükselişlerdeki karşılaşılabilecek engeller ise sırasıyla 0,4710 – 0,4863 – 0,5016 – 0,5269 dolar seviyeleri olabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap