Ripple ve Bitcoin’de Balina Hareketliliği: Binance’e Milyonlar Aktı!

Ripple ve Bitcoin’de Balina Hareketliliği: Binance’e Milyonlar Aktı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple ve Bitcoin’de Balina Hareketliliği: Binance’e Milyonlar Aktı!

Geçtiğimiz saatlerde, “Bitcoin Block Bot” ve “Whale Alert” balina izleyicileri tarafından Twitter’da çok konuşulan devasa balina işlemleri tespit edildi. Binance borsasına aktarılan 50 milyon Ripple (XRP)’ın CEO Changpeng Zhao (CZ) tarafından yapıldığı bile ileri sürüldü. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bitcoin balinaları 1.6 milyar dolar taşıdı

Büyük Bitcoin transferlerini paylaşan Twitter’dan Bitcoin Block Bot, geçtiğimiz saatlerde, arka arkaya yedi büyük BTC işlemi tespit etti. Twitter botu tarafından tespit edilen bu büyük kripto transferleri, şaşırtıcı bir şekilde 1.699.331.002 dolar değerinde toplam 45.596 Bitcoin taşıdı. Esas olarak bu işlemler 2.000’in biraz üzerinde gerçekleşti; 5.000 ve 6.000 BTC olmak üzere iki postada tamamlandı. Bununla birlikte, ikisi sırasıyla 560 milyon dolar ve 378 milyon dolar değerinde 15.032 ve 10.156 BTC’yi taşıdıkları görülüyor:

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple ve Bitcoin’de Balina Hareketliliği: Binance’e Milyonlar Aktı! 1

50 milyon Ripple, Binance borsasına taşındı

Bir diğer balina transferi, Whale Alert tarafından anonim balinanın Binance’e 50 milyon XRP göndermesi. Bununla birlikte, hemen hemen aynı miktarda XRP, “bilinmeyen” başka bir kripto cüzdanına gönderildi. Aktarılan kripto miktarının fiat karşılığı toplam 29.300.201 dolar. Whale Alert, gönderenin adresini herhangi bir ağ veya kullanıcı tarafından etiketlemedi ve gönderenin anonim olduğunu iddia etti. Twitter’da bazıları, bunun Changpeng Zhao (CZ) tarafından işletilen platformda satmak için XRP’sini gönderen bir balina olduğunu varsaydı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple ve Bitcoin’de Balina Hareketliliği: Binance’e Milyonlar Aktı! 2

Ancak XRP işlem platformu Bithomp tarafından sağlanan verilere ayrıntılı bir bakış, transferin Binance borsasının iki cüzdanı arasında yapıldığını gösteriyor. Binance’e gelen XRP işleminin gerçekleştirilmesiyle aynı anda, 50 milyon XRP Binance’den ayrıldı ve Whale Alert’in tekrar anonim olarak işaretlediği bir cüzdana kaydırıldı. Yine de yukarıda bahsedilen XRP veri hizmeti tarafından sağlanan ayrıntılar, Huobi borsasına ait cüzdanlardan birine 29.3 milyon dolarlık XRP eşdeğerinin gönderildiğini gösteriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap