Ripple-SEC Davasıyla İlgili Cryptolaw Kurucusundan Açıklama Geldi

Ripple-SEC Davasıyla İlgili Cryptolaw Kurucusundan Açıklama Geldi

Paylaş
BTC Piyasası: Ripple-SEC Davasıyla İlgili Cryptolaw Kurucusundan Açıklama Geldi

Ripple-SEC davasında yakında gerçekleşmesi beklenen anlaşmayla ilgili olarak, Cryptolaw kurucusu John Deaton, önümüzdeki 30 gün içinde bir anlaşma olmayacağı açıklamasında bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mevcut olumlu gelişmeler göz önüne alındığında, Ripple-SEC davası istikrarlı bir şekilde ilerliyor gibi görünüyor.

Fox gazetecisi Eleanor Terrett’in yakın tarihli bir tweetine göre, SEC, davayı kazanma ihtimaline inancını kaybediyor. Terrett, Twitter’dan konuyla ilgili şunları söyledi;

“Görünüşe göre SEC’deki personel bile Ripple’a karşı davayı kazanacaklarından emin değil. SEC’e yakın bir kaynak bana Hester Peirce’in özel olarak SEC’in beklediği sonucu alamayacağını düşündüğünü söyledi.”

https://twitter.com/EleanorTerrett/status/1500855466599006215

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse daha önce Ripple’ın mahkemeden bazı kararlar beklediğini belirtmişti. Mahkeme, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple’ın savunmasını karşılık hamlesine henüz karar vermedi.

Davanın nasıl sonuçlanacağı her iki taraftan da merakla bekleniyor.

XRP dostu Avukat Jeremy Hogan, Ripple-SEC davasının 26 Ağustos ile 18 Kasım arasında sona erebileceğini tahmin ediyor. Hogan, uzlaşma görüşmelerinin ise Nisan veya Mayıs aylarında gerçekleşebileceğine belirtti. En son birkaç ay önce gerçekleşen uzlaşma görüşmesinin başarısız olduğunu ve bir sonraki uzlaşma zamanının arabuluculukla olacağını belirtti.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap