Ripple IPO’sunun XRP Fiyatına Etkisi Hakkında Yeni Tahmin!

Ripple IPO’sunun XRP Fiyatına Etkisi Hakkında Yeni Tahmin!

Paylaş
Ripple IPO’sunun XRP Fiyatına Etkisi Hakkında Yeni Tahmin!

Ripple CEO‘su Brad Garlinghouse geçtiğimiz günlerde Davos içerisindeki Dünya Ekonomik Forumu etkinliği esnasında büyük bir haber vermişti.

Kripto para piyasasını yorumlayan Garlinghouse, birçok kripto para ve blockchain firmasının 2020 yılında halka arz (IPO) yapacağını aktarmış ve Ripple‘ın da bu konuda liderlik rolü oynayabileceğini açıklamıştı. Tahmin edildiği gibi bu durum Twitter üzerinde bir patlama yarattı ve birçok analist ile piyasa katılımcısı bu konu hakkında konuşmaya başladı.

Ripple IPO’su XRP Fiyatını Tetikleyebilir!

Ripple’ın olası IPO’su bazılarına göre XRP fiyatı için bir felaket anlamına gelse de, tabii ki kendisine katılmayanlar ve farklı görüşler ile nedenler ortaya koyanlar da var. Steven Bull From the Diep isimli Twitter kullanıcısı ve XRP yatırımcısı, Ripple’ın halka arzını destekleyenlerden birisi. 10.000 üzerinde takipçisi bulunan kullanıcı, Ripple’ın bu girişim ile XRP fiyatını daha da yükseltebileceğini vurguladı.

Steven, Ripple’ın IPO’dan elde ettiği para ile daha fazla yeteneği ekibine katabileceğini, daha fazla iş ortağı ile anlaşabileceğini ve XRP ile gerçek problemleri çözmek için ne gerekiyorsa yapıp, daha fazla tesis kurabileceğini açıkladı.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap