Ripple ile bağlı cüzdanın Bitstamp’a 14,9 milyon dolar aktarmasıyla XRP bedeli tırmanıyor

Ripple ile bağlı cüzdanın Bitstamp’a 14,9 milyon dolar aktarmasıyla XRP bedeli tırmanıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple ile bağlı cüzdanın Bitstamp’a 14,9 milyon dolar aktarmasıyla XRP bedeli tırmanıyor

LONDRA – Bitcoin’in 41.000 $’ı aşmasının başını çektiği güçlü bir kripto para piyasası rallisinin akabinde, Ripple Labs değerli bir XRP sürecinin kesimi oldu ve Whale Alert, Bitstamp borsasına gönderilen 14,9 milyon $ bedelindeki 24,2 milyon XRP’yi takip etti. Son 24 saat içinde gerçekleşen bu hareket, Cumartesi günü XRP’nin bedelinin 0,61269 $’dan 0,63999 $’a %4,45’lik kayda paha bir artış göstermesiyle birebir vakte denk geldi.

Kripto para piyasası, yaklaşmakta olan bir Bitcoin spot ETF’si ve gelecek yıl Federal Rezerv faiz oranlarının düşürülmesine ait spekülasyonlar da dahil olmak üzere düzenleyici beklentiler ve piyasa güçleri tarafından desteklendi.

Ripple’ın SEC ile devam eden yasal sıkıntıları, yatırımcıların XRP’ye olan ilgisini azaltmadı. Topluluk, XRP’nin pazardaki pozisyonunu daha da güçlendirebilecek SEC vs Ripple Labs davasına olumlu bir tahlil bulunması konusunda optimistliğini koruyor.

XRP’nin değerlemesi için ek takviye, Zodia Custody’nin İngiltere’nin Finansal Davranış Otoritesi (FCA) tarafından desteklenen kurumsal sınıf saklama hizmetleri için Ripple’ın sahip olduğu Metaco ağına girmesi üzere son gelişmelerden geliyor. Bu atılımın XRP’ye yönelik yatırımcı itimadını desteklemesi bekleniyor.

Bu makale yapay zekanın takviyesiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Kaide ve Şartlar kısmımıza bakın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap