Ripple, 2019 SWELL etkinliğinde yeni RippleNet Home ürününü tanıttı

Ripple, 2019 SWELL etkinliğinde yeni RippleNet Home ürününü tanıttı

Paylaş
Ripple, 2019 SWELL etkinliğinde yeni RippleNet Home ürününü tanıttı

Ripple tokeni XRP, Bitcoin’in arkasındaki ve Ethereum’dan sonra (Ağustos 2015’ten bu yana) neredeyse tüm varlığı (Ağustos 2013’ten bu yana) piyasadaki en büyük ikinci altcoin konumunda. Ana şirketi Ripple ise Swell konferansında flaş bir haber verdi. Şirketin yeni geliştirdiği küresel ödeme hizmeti RippleNet Home ile sizi kendi ağınızda iştirakçilerinizle ve müşterilerinizle buluşturmayı hedefliyor.

Ripple, yeni ürünü RippleNet Home ‘u Swell konferansında tanıttı

Ripple kullanıcılarının Singapur’daki 2019 SWELL konferansında Ripple kullanıcılarının yeni yayınlanan RippleNet Home ürünüyle nasıl bağlantı kuracaklarını üzerine bir video yayınlandı.

Ripple kullanıcılarının RippleNet Home şirketinden ne beklediğiyle ilgili tanıtım videosu ve müşteri bağlantı hizmeti, izleyiciden şirketinizin ödemelerinin gerçek zamanlı olarak nasıl aktığını ve performans gösterdiğine dair yepyeni bir deneyim hayal etmelerini isteyerek başlıyor.

RippleNet Home ürünü, pazar payınızı ve dünyanın farklı yerlerinde rekabet avantajınızı nasıl arttıracağınıza dair akıllı öneriler de sunuyor.

Video, yeni ortaklar bulmak ve yeteneklerini tanımak için havale piyasası ödeme veri ağını keşfetme ve onlarla etkileşime girme hakkında bahsetmeye devam ederken, işinizi geliştirmek ve büyütmek için zamanla yeni büyüme fırsatlarını ortaya koyuyor.

RippleNet Home fikri, kullanıcıları ve üyeleri, düşük oranlarda ve anında ödeme imkânı sunan talep üzerine likidite (ODL) ortakları bulmak için tüm isteklerinizi tek bir merkezi yerde yöneterek ve yanıtlayarak bir ağ sağlıyor.

RippleNet Home panosu, tüm ödemelerinizi takip etmeyi ve şirketinizin global ödemeler için nasıl optimize edileceğini anlamak amacıyla işlem geçmişinizi analiz ederken hataları azaltmak için akıllı otomasyon sistemleri kullanmakta.

ripplenet-home-ripple

XRP, bu gelişmeye henüz olumlu tepki veremedi

Yeni havale ödeme hizmeti hakkında daha fazla ayrıntı geldikçe güncellemelerimiz devam edecek. Şu an XRP fiyatı, şu an piyasadaki satış baskısına bağlı olarak 0,27 dolar bandına inmiş durumda. Yeni piyasaya çıkan ürünle ilgili XRP’nin henüz tepki vermediği görülüyor.

bitcoinexchangeguide

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap