Rekor üstüne rekor: Shibarium tarihe geçti!

Rekor üstüne rekor: Shibarium tarihe geçti!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Rekor üstüne rekor: Shibarium tarihe geçti!

Shibarium, lansmanından sonraki bir ay içinde 1 milyon cüzdan adresini aştı. 3 milyona ulaşan toplam süreçleri ve yüzlerce doğrulanmış mukavelesiyle Shibarium tarihe geçti.

Shiba Inu’nun çığır açan Layer-2 ölçeklenebilirlik platformu Shibarium, piyasaya sürülmesinden yalnızca birkaç hafta sonra ağır ilgi gördü. Büyük bir beklentiyle piyasaya sürülen Shibarium, 24 Ağustos’ta tekrar tanıtılmasından bu yana şaşırtan bir formda 1 milyon cüzdan adresi kriterini aştı.

Platformun cazipliği, günlük olarak yaklaşık 36 bin 667 yeni cüzdan adresinin eklenmesine bağlanırken, toplam süreç sayısı ise 3 milyona yaklaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Rekor üstüne rekor: Shibarium tarihe geçti! 1

Shibariumscan’den elde edilen bilgiler üstel büyüme anlatısını destekledi. Bir haftalık mühlet zarfında Shibarium’da yeni doğrulanan kontratlarda yüzde 633’lük inanılmaz bir artış görüldü ve toplam doğrulanmış mukavele sayısı 415’e yükseldi. Bu artış, 14-17 Eylül tarihleri ortasında sadece sekiz akıllı kontratın doğrulandığı ve bu sayının 18 Eylül’de 19’a yükseldiği düşünüldüğünde Shibarium’un potansiyelini ortaya koydu. Genel olarak, toplam kontrat sayısı ise 9 bin 917 üzere etkileyici bir doruğa yükseldi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap