Reddit’in topluluk token’ları düşüş yaşadı

Reddit’in topluluk token’ları düşüş yaşadı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Reddit’in topluluk token’ları düşüş yaşadı

Cryptocom‘un yaptığı bir açıklamanın akabinde Reddit’in topluluk token’larında düşüş gözlendi.

Dünyanın en büyük forumlarından biri olan Reddit üyeleri token düşüşleri ile ilgili kaygılarını lisana getiriyor. Reddit’in Moon ve Brick isimli topluluk token’larında düşüşler gerçekleşti.

Reddit’in topluluk token’ları olan Moon ve Brick düşüş yaşıyor

Reddit‘in Moon ve Brick isimli topluluk token’ları, geçen hafta ticaret hacminde büyük artışlar yaşadıktan sonra, Cryptocom’un fiyatlarına ait yükseliş açıklamasının akabinde yüzde 20’den fazla düşüş yaşadı. Moon token’ı, Reddit’in r/CryptoCurrency topluluğunun 16 Temmuz’da Cryptocom token’ını listelediğini açıklamasıyla yaklaşık 0,09 dolardan 19 Temmuz’da yaklaşık 0,58 dolara fırladı ve akabinde fiyatı düştü. Tıpkı formda, Fortnite topluluk belirteci Brick de Cryptocom ile ilgili haberlerin tesiriyle fiyatı arttı ve daha sonra düştü.

Ulaş Utku Bozdoğan: Reddit’in topluluk token’ları düşüş yaşadı 1

Her iki token da son günlerdeki dalgalanmalar nedeniyle düşüş yaşarken, ticaret hacimleri de değerli ölçüde azaldı. Cryptocom, piyasalardaki dalgalanmaların Reddit’in hizmet kurallarındaki son değişikliklerle ilgili spekülasyonlardan kaynaklanabileceğini belirtti. Reddit, kullanıcıların topluluk token’larını ve avatarlarını takas etmelerine müsaade veren yeni hizmet kuralları değişikliğini 16 Temmuz’da duyurmuştu. Lakin bu değişikliklerin Moon ve Brick token’larının fiyatlarını nasıl etkilediği net olarak belirtilmedi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Reddit’in topluluk token’ları düşüş yaşadı 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap