Quantum DRBIO, kripto piyasasına giriş yapıyor!

Quantum DRBIO, kripto piyasasına giriş yapıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Quantum DRBIO, kripto piyasasına giriş yapıyor!

Yatırımcıların yeni proje arayışları devam ederken, epeyce tezli bir proje olan gbi saklanan Quantum DRBIO piyasaya girirşi ismine birinci adımlarını attı. 3 yılda fazla bir bir müddettir üzerinde çalışılan ve 7 Çığır açan buluşun dünyaya yayılımı emeliyle kurulan, Quantum DRBIO platformu 28 Temmuz’da Uniswap lansmanıyla birinci arzını yapmaya hazırlanıyor.
Quantum DRBIO Platformunun sahip olduğu dikkat cazip özellikler şöyle:

Bir Blokzincir Üzerinde 7 Buluşun İşletim Sistemi

Blokzincirler üzerine çok katmanlı iktisat ve iş modelleri kurulmuş. İşletim sistemi Quantum DRBIO ismi verilen bir idare platformu üzerinde kurulmuş. Sıhhat, Güç, Tarım ve Etraf alanında 7 alt bölümde 7 işletme ve 7 ekonomiyi $DRBIO ismi verilen tek bir kripto varlık üzerinde birleştirilmiş.

İşletim temelinde çığır açıcı buluşlara yatırım yapılmış ve yapılmaya devam ediliyor.
Buluşlar dünya standartlarında yapılan bilimsel çalışmalarla ispatlanıyor, iş ve iktisat modelleri belirleniyor, blockchain ile entegre edilerek hayata geçiriliyor.

Quantum DRBIO Platformu ödüllü biyoteknoloji buluşunu faaliyete geçiriyor

Hayata geçen birinci buluş, ödüllü dayanılmaz bir tedavi teknolojisi. Hayvanlarda tüm virüs tipleri ve bakteriler üzerinde rekor muvaffakiyetler elde edilmiş. Bilimsel çalışmaları tamamlanmış. Makaleleri yayımlanmış 2023 başından itibaren hayvan tedavilerinde hayata geçmiş durumda. İnsanlarda da kimi ülkelerde 2024 yılı birinci çeyreğinde hayata geçmesi planlanıyor.
İlk 2 işletimde küresel bir sıhhat delili oluşturma alt yapısı oluşturularak, blockchain’e gerçek vakitli sıhhat delili sistemi entegre edilmiş. Bu alt yapı kolay bir idare imkânı sağladığı için dünya çapında, 10 milyondan fazla kullanıcı ile 1 milyardan fazla erişim hedefleniyor. Velhasıl bilim, teknoloji, hukuk ve iktisat tabanlı devasa bir yapı kurulmuş.

Ekonomilerini “Kriptorganik Ekonomi” olarak tanımlıyorlar

Merkeziyetsiz bir iktisat modelinde, arz ve yakım istikrarı benimsenmiş durumda.Projede arz edilecek tokenların %66’lık büyük kısmı geliştiriciler tarafından mining yoluyla üretilecek.
Buradaki, birinci 2 işletmede yer alan geliştiriciler olağan blockchain projelerinden farklı olarak, hastalık tedavisi yapan veterinerler, hekimler ve hastanelerden oluşuyor. Bilimsel çalışmalara katılan üniversiteler ve bilim insanları da geliştiriciler ortasında.
Ekonomi istikrarı için arz ve yakım istikrarı oluşturulmuş ve buluş teknolojileri kullanımı yakıma tabi tutulmuş. Böylece varlığa ve ispata dayalı kripto arzı sistemi oluşturulmuş.

Ekonomi yapısı büyümeye odaklı organik süreçleri destekleyecek formda kurulmuş.
İşletme gelirlerinin ve $DRBIO kıymetinin çift taraflı etkileşimine dayalı Logaritmik Büyüme Döngüsü oluşturacak iktisat modeli kurulmuş. Buna nazaran sistemin geliştiricileri delile dayalı iş ürettiklerinde $DRBIO mükafatı kazanabiliyorlar. $DRBIO pahası arttıkça geliştirici gelirleri artıyor. Geliştirici geliri arttıkça sisteme daha fazla geliştirici geliyor ve $DRBIO bedeli katlanıyor. Döngü bu formda devam ederek ilerliyor.

Mucitler platformu bir de finansal eser geliştirmiş. Borsalarda kripto kullanıcılarına token üretme hakkı tanınan özel bir stake özelliği eklenmiş lakin şimdilik ayrıntıları sır üzere saklanıyor. Kripto piyasasını heyecanlı vakitler bekliyor Daima haber takibi yapılacak bir bilgi akışı var. İnsanlarda tedavisi tescillenen her hastalık haber olarak önümüze düşecek. Yeni geliştirilen her tedavi haberi piyasalarda duyulacak. Bunun yanında platform 3. buluşu CEX listelenmesi haftasında dünyaya tanıtmayı hedefliyor. 7 buluşun birinci 4’ü 2024 yılının birinci çeyreği sonuna kadar açıklanacağı bildirilmiş. Tüm bu bildirimler piyasalara heyecan verecek çeşitten haberler demek oluyor.

Her yıl 1 buluşun hayata geçirilmesi hedefleniyor. Platform 2025 ‘ten itibaren buluş bildirimlerini yılda bir olarak yapmayı planlıyor. Bunun yanında tüm dünyadan buluşlara yatırım yapabileceğini açıklıyor. Tüm bunları alt alta topladığınızda kripto piyasalarında heyecan rüzgarları oluşturacak, yeni bir projenin doğuşu gerçekleşiyor diyebiliriz. Son olarak proje CEX öncesi piyasa ve fiyat oluşumu için kısıtlı sayıda token ile yapacağı birinci arzı 28 Temmuz’da UNISWAP’ta yapmayı planlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap