PUBG’nin ödeme yolu USDC mi olacak?

PUBG’nin ödeme yolu USDC mi olacak?

Paylaş
BTC Piyasası: PUBG’nin ödeme yolu USDC mi olacak?

PUBG’nin geliştiricisi Krafton, Cosmos tabanlı platform aracılığıyla USDC ödeme formülünü devreye sokmayı planlıyor.

Yaklaşık faal 30 milyon kullanıcıya sahip savaş oyunu olan PUBG’nin ardındaki şirket, kriptoya adım atıyor. PUBG’nin geliştiricisi Kraft, yeni katman-1 blokzinciri Settlus aracılığıyla USDC’yi bünyesine dahil etmeyi planlıyor. PUBG, USDC ödeme usulünü entegre etmenin peşinde!

PUBG, USDC için atak yapıyor

Popüler savaş oyunu PUBG’nin gerisindeki takım olan Krafton, USDC ödeme sistemi için Cosmos (ATOM) tabanlı blokzincir projesini tanıttı. Cosmos SDK üzerinde geliştirilen Settlus, oyun içerisinde ödemelerde USDC’yi kullanacak.

Circle CEO’su Jeremy Allaire, X platformunda yaptığı paylaşım ile PUBG’nin atağını doğruladı. Allaire, 30 milyon oyunculu oyun devinin Cosmos üzerinde USDC kullanarak ödeme ağı oluşturma planının heyecan verici olduğunu söyledi.

Cosmos’un bir aracı olan Cosmos SDK, katman-1 blokzincir oluşturmak için hizmetler sunuyor. PUBG’nin geliştiricisi Krafton, yeni blokzinciri Settlus’u bu aracı ile geliştirecek. Settlus’un web sitesi ve toplumsal medya hesapları da açıldı. Web sitesinde yer alan bilgilere nazaran, Settlus’un test ağı 2024’ün başlarında piyasaya sürülecek.

Krafton’un geliştirmeyi planladığı Settlus, ödeme yolları ve metaverse bilgilerinde katman-1 suratını ortaya çıkaracak. Circle CEO’su Jeremy Allaire, Settlus’un 30 milyon kullanıcıyı USDC’ye taşıyabilme potansiyelinin altını çizdi. Krafton, yeni teşebbüsünü Circle Hacker House etkinliğinde tanıttı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap