Proof Collections, Gralis’in dördüncü dönemini tanıttı

Proof Collections, Gralis’in dördüncü dönemini tanıttı

Paylaş
BTC Piyasası: Proof Collections, Gralis’in dördüncü dönemini tanıttı

Proof Collective, Grails NFT koleksiyonunun dördüncü dönemini tanıtıyor.

Grails IV, başlangıçta sanatkarların kimliklerini kapalı tutarak koleksiyonerlerin ilgisini çekmeyi amaçlayan 20 sanatkarın yapıtlarını içeriyor.

MoonBirds’ün ardındaki şirket olan Proof Collective Gralis’in dördüncü dönemini tanıttı

Proof Collectice, kripto paranın son boğa koşusundan bu yana düşen NFT alım satım ve fiyatlarına karşın “dijital sanat rönesansını ilerletmeyi” hedefliyor. Grails koleksiyonu, tanınan Bored Ape Yacht Club ve CryptoPunks üzere profil fotoğrafları (PFP) yerine hoş sanatlar olarak sunulmaktadır. Tanınmış web3 sanatkarlarından Tyler Hobbs, Larva Labs ve Refik Anadol üzere isimlerin çalışmalarını barındırıyor.

BTC Piyasası: Proof Collections, Gralis’in dördüncü dönemini tanıttı 1

Proof, yakın vakitte Mythics isimli 20.000 NFT koleksiyonunu piyasaya sürerek mevcut PFP markası Moonbirds’ü genişletti. Mythic için basım süreci en az 200 gün sürecek.

Grails NFT’leri Sotheby’s üzere ünlü müzayede konutları tarafından da ilgi görmekte. Bir vakitler başarısız bir kripto teşebbüs şirketi olan Three Arrows Capital’e ilişkin olan Grails NFT’lerin satışı, milyonlarca dolarlık bir gelir elde etmişti.

Proof’un Grails serisi, sanat ve sanatçıyı birbirinden bağımsız bir tecrübe olarak sunarak koleksiyonerleri çeken ilgi cazip bir yaklaşım sunuyor. Yapıtların ardındaki sanatkarların kimlikleri bilinmeyen tutularak, koleksiyonerlerin sadece kesimlerin kendisiyle etkileşime girmesi sağlanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap