Probit, Ethereum Hacim Müsabakası Düzenliyor

Probit, Ethereum Hacim Müsabakası Düzenliyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Probit, Ethereum Hacim Müsabakası Düzenliyor

Kripto borsası Probit, düzenlediği Ethereum hacim müsabakasında 5 bin USDT’lik ödül dağıtıyor.

Probit, 15 Mayıs tarihine kadar sürecek Ethereum hacim yarışıyla sahnede. Bu aktiflikte, 5 bin USDT’lik bir ödül havuzu oluşturuldu. Hacim yarışında başarılı olan ilk 20, bu ödül havuzundan hisse alabilecekler.

Hacim yarışının birincisi yaklaşık 450 USDT’lik bir mükafatın sahibi olacak. Ayrıyeten yirminci sıradaki yarışmacıya da 175 USDT ödül verilecek.

Probit, Ethereum Hacim Müsabakası için Mükafatlarını Belirledi

Probit, yaklaşık 5 gün daha devam edecek bir aktiflikte, 5 bin USDT kadar ödül dağıtıyor. Bu aktiflik, Ethereum süreç hacmi müsabakası olarak ön plana çıkıyor. Aktifliğe katılmak isteyen yatırımcıların birtakım koşulları yerine getirmesi gerekiyor.

Probit‘in hacim müsabakasına katılmak isteyen kullanıcıların, yaklaşık 100 PROB‘u platformda stake etmesi gerekiyor. Daha sonra kullanıcılar, stake ettiği PROB‘ları müsabaka bitene kadar korumak zorunda olacak. Hacim yarışının sıralamaları, USDT‘ye çevrilen toplam süreç hacmi ile hesaplanacak. Ayrıyeten PROB’lar 180 gün boyunca kilitli kalacak ve öbür yarışlara katılmak için de kullanılabilecek.

15 Mayıs‘ta sonuçlanacak Ethereum süreç hacminde, ETH/USDT paritesi kullanılacak. Bu paritede süreç yapan kullanıcılar, aktiflik sonunda girdikleri dereceye nazaran ödüllendirilecekler.

Etkinliğin birincisine 450 dolar, ikincisine 390 dolar ve üçüncüsüne 350 dolar ödül verilecek. Aktiflik sonunda, ödül havuzu birinci yirmi ortasında dağıtılmış olacak.

Etkinliğe katılmak isteyenler; buradan ilgili sayfaya gidebilirler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap