Pomerdoge (POMD) nedir, nasıl satın alınır?

Pomerdoge (POMD) nedir, nasıl satın alınır?

Paylaş
BTC Piyasası: Pomerdoge (POMD) nedir, nasıl satın alınır?

Pomerdoge, kısa müddette ilgi çeken yeni bir memecoin’dir. Tanınan köpek çeşidi Pomeranian’dan ilham alan POMD coin, kripto para piyasasına girmenin eğlenceli ve erişilebilir bir yolu olarak mizahi halde tasarlanmıştır.

Pomerdoge nedir?

Pomerdoge, Pomeranian cinsi köpekten ilham alan yeni bir memecoin’dir. Piyasaya sürüldüğü birinci günden bu yana ilgiyle karşılanan POMD coin, Shiba Inu ve Dogecoin’e rakip olarak görülmüştür.

POMD token, öteki memecoin’lerden ayrılan bir dizi özelliğe sahiptir. Birincisi, güçlü bir yatırımcı ve meraklı topluluk tarafından desteklenmesidir. İkincisi, coin’in, kazan-kazan dediğimiz P2E oyununun ve oyun içi öğeler için bir pazarın başlatılmasını içeren, gelişim için net bir yol haritası çizmesidir. Üçüncüsü ise POMD token’ın piyasa bedelinin düşük olmasıdır. Bu da kıymetli bir büyüme potansiyeline sahip olduğu manasına gelir.

BTC Piyasası: Pomerdoge (POMD) nedir, nasıl satın alınır? 1

Pomerdoge Quest ismi verilen P2E oyunu, oyuncuların kendi pomerdoglarını toplamasına, eğitmesine ve savaşmasına imkan tanıyor. Oyuncular, vazifeleri tamamlayarak, savaşları kazanarak ve pomerdoglarını yetiştirerek POMD token kazanabiliyorlar.

Pomerplace ismi verilen pazar yeri, oyuncuların oyun içi öğeleri satın almasına, satmasına ve takas etmesini sağlıyor. Silah, zırh ve arazi üzere öğeler satın alınabiliyor. Pomerplace birebir vakitte Pomerdoge Quest turnuvalarına mesken sahipliği yapmak için de kullanılıyor.

POMD nasıl satın alınır?

Şu anda platformun ön satış tipi birinci evrede yer alıyor. POMD tokeninin satın alma fiyatı, ön satışının başlamasından sonraki iki hafta içinde 0,007 dolardan 0,008 dolara yükseldi Üstelik piyasa uzmanları, POMD tokenlarının fiyatının satış öncesi evrede yüzde 1.700 oranında artacağını kestirim ediyor. Ön satış cinsinin akabinde tokenlar Uniswap ve öbür 1. kademe borsalarda yayına girecek. Pomerdoge ayrıyeten üyelerine haftalık mükafatlar de verecek.

Uzmanlar ayrıyeten Pomerdoge’un yakında birinci sınıf bir proje haline gelebileceği görüşündedir. Yeni bir muvaffakiyet rekoru kırarak lansmanından sırf birkaç gün sonra 776 bin doların üzerinde para topladı. Ayrıca projenin önümüzdeki dört ayda piyasa bedelinin 40 kat artması bekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap