Poloniex Borsası 23 İşlemi Kaldırdı

Poloniex Borsası 23 İşlemi Kaldırdı

Paylaş
Poloniex Borsası 23 İşlemi Kaldırdı

Bugün Poloniex borsası tarafından alınan karar şaşkınlık yarattı. Bazı altcoinler arası yapılan işlemler bugün itibariyle kaldırıldı. Poloniex, az işlem görmesi ve fazla tercih edilmemesi sebebiyle tam 23 adet işlemi kaldırdığını duyurdu. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, borsanın bu işlemlerden dolayı zarar gördüğü ifade edildi. Tespit edilen bu 23 işlemin artık Poloniex’e ve kullanıcılarına katacağı bir şey olmadığını düşünen yöneticiler, bu işlemleri tamamen sonlandırdı. Ünlü borsa tarafından yapılan açıklamada, aldıkları kararın acilen hayata geçmesi için 16 Ağustos günü 23 işlem çiftinin kaldırılacağı duyuruldu. Kullanıcıların ise bundan sonraki işlemlerinde bu altcoinler arası transferleri yapamayacakları da belirtildi.

Dünyanın en büyük ve en prestijli kripto para borsalarından olan Poloniex borsası, almış olduğu kararla gündeme oturdu. Tam 23 işlem çiftinin bugünden itibaren kaldırıldığını duyuran borsa yetkilileri, bundan sonraki süreçte bazı altcoinler arası dönüşümlere müsaade edilmeyeceğini duyurdu. Borsa tarafından kaldırılan işlemler ise şu şekilde: FOAM/USDC, LTC/XMR, BNT/USDT, DASH/XMR, KNC/USDT, ZEC/XMR, SNT/USDT, MAID/XMR, LOOM/USDT, NXT/XMR, BNT/ETH, BCN/XMR, GAS/ETH, LSK/ETH, KNC/ETH, GNT/ETH, CVC/ETH, MANA/ETH, SNT/ETH, QTUM/ETH, LOOM/ETH, STEEM/ETH, OMG/ETH.

Poloniex tarafından kaldırılacak bu işlemlerin Türkiye saati ile öğlene doğru kaldırılması bekleniyor. Aynı zamanda borsa tarafından bu konu ile alakalı başka bir açıklama yapılmayacağı da gelen bilgiler arasında. Yukarıda verilen işlem çiftleri bugün itibariyle kullanımdan kaldırılacak ve Poloniex’te bir daha bu işlemler yapılmayacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap