Peter Brandt, Bitcoin’in hikayesini bitirecek seviyeyi ve 2020 tahminini paylaştı

Peter Brandt, Bitcoin’in hikayesini bitirecek seviyeyi ve 2020 tahminini paylaştı

Paylaş
Peter Brandt, Bitcoin’in hikayesini bitirecek seviyeyi ve 2020 tahminini paylaştı

Deneyimli analist ve borsacı Peter Brandt, Bitcoin’in 100,000 dolara ulaşacağına inandığını bir kez daha tekrarladı.

Brandt, Bitcoin Live’daki değerlendirmesinde geçtiğimiz Haziran ayındaki 14,000 dolardan önemli ölçüde geri çekilmesine karşın Bitcoin’in uzun vadeli bir boğa eğiliminde kalmaya devam ettiğini ileri sürdü.

Brandt, “Bitcoin’deki büyük resim, tarihi bir boğa eğiliminde bulunduğumuzu gösteriyor. Ve bunu bir dizi higher high ve higher low’lar şeklinde görebiliriz. […] Bitcoin’in uzun vadeli öyküsüne inanıyorum ve 100,000 dolara gittiğini düşünüyorum. Bitcoin’de uzun vadeli yükseliş öyküsünü sadece temellere bakarak değil aynı zamanda piyasanın genel klasik grafik bağlamına dayanarak satın alıyorum.” ifadelerini kullandı.

2018 yılının başlarında Bitcoin’in 3000 dolar seviyelerine çekileceğini öngörmesiyle akıllarda yer eden Brandt, şimdi yakın vadede 5300 dolar seviyelerine bir geri çekilme olacağını düşünüyor. Brandt’e göre, bu muhtemelen önümüzdeki yılın Haziran veya Temmuz aylarında gerçekleşecek ve başka bir boğa piyasasının başlangıcı olacak.

Ayrıca Brandt, Bitcoin’in 2018’in en düşük seviyesi olan 3215 doları kırması durumunda hikayesinin biteceğini iddia etti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap