PERP balinası patladı: Milyon dolarlık kayıp!

PERP balinası patladı: Milyon dolarlık kayıp!

Paylaş
BTC Piyasası: PERP balinası patladı: Milyon dolarlık kayıp!

Bazen balinalar da doruktan alım yapar; Bir balina, 1,08 dolardan satın aldığı PERP token’dan 2,35 milyon dolar kaybetti.

Blockchain bilgi tahlil platformu Lookonchain, bir balinanın PERP token alım satımında önemli oranda ziyan ettiğini paylaştı. X platformu üzerinden blockchain kayıtlarını paylaşan Lookonchain, balinanın 1,08 dolar ortalamayla PERP satın aldığını ve 2,35 milyon dolar kaybettiğini bildirdi.

PERP balinası 2,35 milyon dolar kaybetti

Lookonchain tarafından paylaşılan blockchain bilgilerine nazaran, bir balinanın yapmış olduğu satın alım süreci kıymetli patladı. Balina, geçtiğimiz günlerde kripto piyasasında tepeye yükselen PERP’e yöneldi. PERP token’ı 1,08 dolar ortalama fiyatla satın alan balina, 7,37 milyon dolar harcadı.

Balina, büyük bir satın alım yaparak 6,8 milyon PERP’e sahip oldu. En büyük PERP cüzdanlarından birisi haline gelen balina, büyük düşüşe denk geldi ve 2,35 milyon dolar kaybetti. Balina, elindeki 6,8 milyon PERP’i 0,74 dolardan sattı.

Genellikle küçük yatırımcıların başına gelen zirveden alıp tabandan satma aksiyonu, milyon dolarlık balinanın da başına geldi. Balina, 1,08 dolardan aldığı PERP’i 0,74 dolara fikir panikle sattı.

Multisig cüzdanı kullanarak çoklu süreç yapan cüzdan, kısa müddette satın alım yapmıştı. Balina, beklediğini bulamamış olacak ki projeden kısa müddette ayrıldı.

BTC Piyasası: PERP balinası patladı: Milyon dolarlık kayıp! 1

PERP, balinanın alım yaptığı bölgeden yüzde 23 oranında yükseliş gösterdi. Lakin balina, bu yükselişe karşın rastgele bir satış yapmadı. Kısa müddette PERP adeta yıkıldı. PERP, 1,33 dolarlık tepe noktasından 0,67 dolara kadar geriledi. PERP’in düşüşü, balinanın panik satışına yol açtı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap