PEPE Yatırımcısı, 263 Dolara Milyoner Oldu

PEPE Yatırımcısı, 263 Dolara Milyoner Oldu

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Yatırımcısı, 263 Dolara Milyoner Oldu

Anonim bir kripto yatırımcısı, üç hafta evvel 263 dolara aldığı PEPE’lerinden 8 milyon dolar kazandı.

Her yıl neredeyse bir memecoin’de patlama görülüyor. Geçtiğimiz yıllarda SHIB‘in yaptığı patlamayı, bu yıl PEPE gerçekleştirdi. PEPE, merkeziyetsiz borsada başladığı seyahatini Binance listelemesiyle taçlandırdı. Yaklaşık 3 hafta içinde gelişen olaylar zincirinde, onlarca erken yatırımcı PEPE sayesinde milyoner oldu.

263 Dolara PEPE Alan Bir Kişinin 8 Milyon Doları Oldu

Piyasa kıymetinde 1 milyar doları aşan PEPE, Uniswap‘ta seyahatine başlamıştı. Uniswap’ta gem avcıları olarak tabir edilen bir küme, tanınan kurbağa token’ının Binance’e girmesiyle milyoner oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Yatırımcısı, 263 Dolara Milyoner Oldu 1

Arkham tarafından açıklanan datalara nazaran, dimethyltryptamine takma isimli bir kripto yatırımcısı, 263 dolarını milyonlara çevirmeyi başardı. Bu kullanıcı, dün akşam saatlerinde de PEPE almaya devam ediyordu. En son 17 saat evvel PEPE alan yatırımcı, 30 bin dolar harcadı.

Arkham’a nazaran, kullanıcının harcadığı 263 doların aktüel durumu 8 milyon dolar civarında. Öbür taraftan PEPE, yaşadığı güçlü yükseliş ve yarattığı popülarite sonucunda bu ayın en çok konuşulan kripto para ünitesi oldu. PEPE, yükselişi esnasında piyasa pahası bakımından Arbitrum’u bile geride bırakmayı başardı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap