PEPE Yatırımcıları Geri Adım Atıyor: Yüzde 30 Düşüş!

PEPE Yatırımcıları Geri Adım Atıyor: Yüzde 30 Düşüş!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Yatırımcıları Geri Adım Atıyor: Yüzde 30 Düşüş!

Günün en çok paha kaybeden coin’i olan Pepe’de (PEPE) satış hakimiyeti sürüyor, PEPE son 24 saat içersinde yüzde 30 paha kaybetti.

Memecoin dönemini tekrar ateşleyen PEPE, bedel kayıplarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Son saatlerde düşüş istikametli hareket eden PEPE, son 24 saat içersinde yüzde 30,82 oranında bedel kaybetti. Satışlara karşın popülaritesini koruyan PEPE, toplumsal medyada hala en çok konuşulan coin’lerden biri. Günün negatif manada yıldızı olan PEPE’de tehlike sinyalleri şimdi bitmiş değil.

Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Yatırımcıları Geri Adım Atıyor: Yüzde 30 Düşüş! 1

PEPE’de Satış Hakimiyeti

Memecoin’lerin tahtına kısa müddetli olsada geçen PEPE’de satıcılar gücünü gösteriyor. Binance’ta 0,00445 dolara kadar yükselen PEPE, son günlerde satış baskısıyla karşı karşıya. Geldiği takviye düzeylerini bir müddet sonra aşağı istikametli kıran tanınan coin, son 24 içersinde yüzde 31’e yakın düşüş gösterdi. Günün en çok bedel kaybeden coin’i olan PEPE’de alıcılar ipleri eline alamazsa düşüş derinleşebilir.

Gerek toplumsal medyada, gerekte kripto platformlarında hala canlılığını koruyan PEPE, son düşüşüyle birlikte tüm dikkatleri üzerine topladı. Pek çok yatırımcının mağduriyet yaşadığı coin için hala beklentiler devam ediyor. Yeni olarak 0,00214 dolara gelen PEPE, yatırımcıların takip listesinde olmaya devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: PEPE Yatırımcıları Geri Adım Atıyor: Yüzde 30 Düşüş! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap