Pepe (PEPE), Tahtı Bırakmıyor

Pepe (PEPE), Tahtı Bırakmıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Pepe (PEPE), Tahtı Bırakmıyor

Volatil hareketleriyle gündemde kalan Pepe (PEPE), bu sefer günün en çok bedel kaybeden coin’i oldu.

Geçtiğimiz günlerde Pepe (PEPE) ile ilgili toplumsal medya gönderisi yayınlayan Elon Musk, PEPE’yi adeta uçurmuştu. PEPE’yi bir günde iki kat fiyatına ulaştıran Musk, PEPE’deki ilgiyi tekrar ateşledi. Borsalarda listelenmesinden sonra düşüşe geçen memecoin, Musk’ın paylaşımından takviye bularak devasa süreç hacmi yaratmıştı. Birkaç gün evvel günün en çok yükselen coin’i olan PEPE, şimdiyse günün en çok kıymet kaybedeni pozisyonunda. İki istikametli de tahtı ele geçiren PEPE, isminden kelam ettirmeye devam edecek üzere duruyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Pepe (PEPE), Tahtı Bırakmıyor 1

Zirvede Yeniden O Var: Pepe (PEPE)

CoinMarketCap‘ten alınan bilgilere nazaran günün en çok düşen coin’i PEPE oldu. Son 24 saat içersinde yüzde 9,71 oranında bedel kaybeden memecoin, bir formda üst sıralarda yer bulmayı başarıyor. Elon Musk’ın PEPE’yi işaret eden paylaşımından sonra birkaç gün boyunca kazananlar listesinin başını çeken PEPE, şu an için tam zıddı pozisyonda seyrediyor. İki taraflı de tahtı kapmayı başaran PEPE, hala ilgilerin odağında yer alıyor.

Popülaritesi nispeten de olsa azalan PEPE, bundan sonraki süreç için akıllarda soru işareti yarattı. Musk’ın bu formda bir paylaşım yapması, PEPE fiyatını 2 katına ulaştırmıştı. Bu fiyatlamadan sonra yatırımcılar, sanki PEPE hakkında yeni bir paylaşım gelir mi formunda tartışma yaratmaya başladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap