PEPE balinaları korkutmuyor: Yüklü alım yaptı!

PEPE balinaları korkutmuyor: Yüklü alım yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: PEPE balinaları korkutmuyor: Yüklü alım yaptı!

Popüler memecoin PEPE’de yaşanan keskin düşüşe karşın, bir balina yaklaşık 500 bin dolarlık alım yaptı.

PEPE tarafında yaşanan multisig sorunu, tanınan memecoin’de adeta kıyamet yaşattı. PEPE, kısa müddette yaşadığı yüzde 25’e yakın düşüşle kripto yatırımcılarını huzursuz etmişti. PEPE’nin yaşadığı meseleler, projenin artık sıfırlanacağına yönelik görüşleri de ortaya çıkardı. İçerden yapılan transferler ve multisig olayı, PEPE’nin delistlere kadar makûs sonuçlarla karşılaşacağını ön plana itti. Fakat tüm bu kaos ortamına karşın balinalar geri vites atmıyor. Bir balina, saatler evvel 640 milyar PEPE satın almak için 320 adet ETH (529 bin dolar) kullandı.

PEPE kaosuna karşın alımlar geldi!

Birkaç olumsuz haber akışıyla birlikte düşüş yaşayan PEPE, balinaların gözünü korkutamadı. Bilgi inceleme platformu Lookonchain’in yaptığı tahlile nazaran, bir balina PEPE için kesenin ağzını açtı.

BTC Piyasası: PEPE balinaları korkutmuyor: Yüklü alım yaptı! 1

X paylaşımında ayrıntıları açıklayan Lookonchain, bir balinanın saatler evvel 529 bin dolarlık PEPE satın aldığını belirtti. Bahse mevzu olan bu balina, daha evvel de PEPE alımları gerçekleştirmişti. Balina, 5 Haziran’da 500 milyar PEPE satın almak için 507 bin dolar harcamıştı. Öbür bir alımda ise 6 Mayıs tarihinde 481 bin dolar harcadı. Balinanın bu satın alımıyla birlikte, toplam alım ölçüsü 1.5 milyon dolara yakın bir düzeye geldi. Balinanın ortalama maliyeti ise 0,000001163 dolar.

Geçtiğimiz aylarda furya haline gelen PEPE, memecoin boğasının fitilini ateşlemişti. Uniswap üzerinde oluşturulan PEPE, kısa müddette Binance’te listelenerek milyonlarca yatırımcının ilgisini üzerine çekti. PEPE’nin ardında yer alan anonim takım, bugünlerde tartışmalara mevzu oluyor. Multisig olayı ve grubun projeyi terk etmiş olma ihtimali, PEPE’nin fiyatını da taban bölgeye çekiyor.

Her ne kadar fiyat istikrarsız bir bölgede olsa da balinaların yaklaşımları dikkat çekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap