PayPal, Kripto Cüzdan Şirketi Ledger İle İştirak Kurdu!

PayPal, Kripto Cüzdan Şirketi Ledger İle İştirak Kurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: PayPal, Kripto Cüzdan Şirketi Ledger İle İştirak Kurdu!

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü PYUSD stablecoin ile gündeme gelen PayPal, arka arda kripto atakları yapmaya devam ediyor. Ödeme sağlayıcısı, bugün yapılan açıklamaya nazaran donanımsal kripto para cüzdan üreticisi Ledger ile entegre oldu.

Cüzdan şirketinin bugün duyurduğu yeni paydaşlık, kullanıcıların Ledger Live uygulamasını kullanırken PayPal’ı kullanarak muhakkak altcoin ünitelerini satın almasını münkün kılıyor. Kripto basınına konuşan bir şirket sözcüsü, işbirliğinin ayrıntıları hakkında şu kelamları söyledi:

“Ledger ile PayPal ortasında yeni entegrasyonlar aramaya devam ediyoruz. İki şirket ortasındaki iştirak şu anlık yalnızca ödeme sağlayıcısının müşterilerine sunduğu altcoin üniteleri ile sonlu.”

Daha evvel PayPal üzerinden kripto para satın alan yatırımcılar, ellerindeki dijital varlığı basitçe Ledger Live platformuna taşıma imkanına sahip olacak.

Donanım cüzdan şirketinin CEO’su Pascal Gauthier, muahedenin akabinde iştirakten şad olduğunu belirtti:

“PayPal’ın 20 yılı aşkın bir deneyimi bulunuyor. Ödeme hizmet sağlayıcısı, dijital ihtilalin her vakit en ön saflarında yer aldı. Birlikte çalışmaktan heyecan duyuyorum.”

Köklü ödeme ortacısı, saatler evvel İngiltere’deki kripto faaliyetlerinin bir kısmını Ekim ayında askıya almaya karar verdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap