Paribu, Paribu Reads ile okuyuculara yeni kitaplar sunuyor

Paribu, Paribu Reads ile okuyuculara yeni kitaplar sunuyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Paribu, Paribu Reads ile okuyuculara yeni kitaplar sunuyor

Paribu Reads projesi kapsamında , Dünya Kitapseverler Günü’nde okuyucuları yeni kitaplar ile buluşturuyor.

Doğru bilgiyi sunma ve teknolojiye yönelik kapsamlı içerikleri okuyuculara sunma amacıyla hareket eden Paribu, Paribu Reads projesini tüm süratiyle sürdürüyor. Paribu Reads, bu Dünya Kitapseverler Günü’nde de okuyucuları yeni kitaplar ile buluşturuyor.

Paribu Reads ve Dünya Kitapseverler Günü kapsamında Paribu, Alex Tapscott‘ın ünlü yapıtı Dijital Varlık Devrimi‘ni okuyucuyla buluşturuyor. Ayrıyeten, Turan Sert‘in kaleme aldığı Sorularla DeFi kitabı da Storytel’de yayınlanacak.

Paribu, Paribu Reads ile sahnede

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Paribu, Paribu Reads ile 9 Ağustos Dünya Kitapseverler Günü‘nde okuyucuları selamlıyor. Paribu Reads aracılığıyla Paribu, finans, blokzincir ve teknoloji okuryazarlığının artmasını destekliyor.

Dünya Kitapseverler Günü‘nde Paribu Reads, yeni kitapları okuyuculara sunuyor. Bu yılın kitabı, Alex Tapscott imzalı Dijital Varlık Devrimi olacak.

Daha evvel Paribu, tıpkı muharririn Blokzincir İhtilali kitabını okuyucular ile buluşturmuştu. Ayrıyeten Turan Sert’in kaleme aldığı “Sorularla DeFi” kitabı da Storytel’de okuyucuların erişimine sunuldu.

Küresel ölçekte kitaplar Paribu Reads’de

Paribu Reads, hakikat bilginin insanlara ulaşmasını sağlamak maksadıyla Paribu tarafından oluşturuldu. Proje, bugüne kadar üç kitabın okuyuculara sunulmasında öncülük etti.

Paribu çatısı altındaki Paribu Reads‘de bugüne kadar, merkeziyetsiz finansa dair Bitcoin ve blokzincir hakkındaki temel bilgilerin kaynağı niteliğindeki Anthony Lewis imzalı Bitcoin ve Blokzincirin Temelleri kitabı, kapsamlı bilgileri yalın ve anlaşılır bir lisanla okuyuculara aktaran Turan Sert’in Sorularla DeFi kitabı ve blokzincir teknolojisinin çok taraflılığını, farklı alanlarda nasıl konumlandırılabileceğini örneklerle anlatan Alex Tapscott ve Don Tapscott’ın kaleme aldığı Blokzincir Devrimi kitapları okuyucuyla buluşturuldu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap