Paribu kullanıcılarına özel Oppenheimer gösterimi!

Paribu kullanıcılarına özel Oppenheimer gösterimi!

Paylaş
BTC Piyasası: Paribu kullanıcılarına özel Oppenheimer gösterimi!

Paribu, 7 Ağustos’ta Paribu Cineverse Kanyon ve Paribu Cineverse Hilltown Maltepe sinemalarında kullanıcılarına özel Oppenheimer gösterimleri gerçekleştirecek.

, kullanıcılarını 7 Ağustos’ta Paribu Cineverse Kanyon ve Paribu Cineverse Hilltown Maltepe’de gerçekleştireceği Oppenheimer özel gösterimlerine davet ediyor. Bu gösterimlerden birine çift kişilik davetiye ve orta uzunluk mısır menü kazanan 400 şahıstan biri olmak isteyen Paribu kullanıcılarının Paribu’nun Twitter ve Instagram hesaplarını takip etmesi, bu hesaplarda paylaşılan soruyu bir arkadaşını etiketleyerek gerçek yanıtlaması ve ParibuLog’daki formu doldurması kâfi.

Kampanya hakkında daha fazla bilgiye ParibuLog‘dan ulaşılabilir.

Paribu Hakkında

2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve başkan kripto para süreç platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Tecrübesi İş Ünitesi ile 6 milyonun üzerinde kullanıcısına süratli, kolay ve inançlı kripto para süreç hizmeti sunuyor. Türkiye’nin birinci bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak ismine çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor. Yanlışsız bilginin kaynağı ParibuLog’da dala dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap