Paribu Cineverse’ten yeni kampanya!

Paribu Cineverse’ten yeni kampanya!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Paribu Cineverse’ten yeni kampanya!

#hepsinema Film Şenliği yeni bir kampanyayla devam ediyor

Cineverse’te, sevilen sinemaları vizyonda tekrar sinemaseverlerle buluşturan #hepsinema Film Şenliği, yeni sinema ve kampanyalarla devam ediyor.  Şenlik mühletince tüm Paribu kullanıcılarına orta uzunluk mısır menüsü armağan.  

Paribu Cineverse, #hepsinema Film Şenliği kapsamında sevilen ve klasikleşen sinemaları tekrar sinemaseverlerle buluşturuyor. Kaçırılan ya da yine izlenmek istenen sinemaları indirimli fiyatlarla izleme imkânı sunan #hepsinema Film Şenliği, 22 Eylül’e kadar devam edecek. Şenlik boyunca sinema seçkisine her hafta yenileri eklenmeye devam ederken Paribu kullanıcılarına yönelik yeni bir kampanya da hayata geçti. Tüm Paribu kullanıcıları, şenlik boyunca armağan orta uzunluk mısır menüsü alabiliyor. #hepsinema Film Şenliği boyunca Paribu Cineverse’lerde gösterimdeki tüm sinemalarda geçerli olan kampanyadan yararlanmak için Paribu kullanıcılarının “PARIBU CINEVERSE #HEPSİNEMA” yazıp 0850 303 60 00’e SMS göndermesi kâfi. 

Festival kapsamında eylül boyunca hangi sinemalar olacak?

1 Eylül haftasında Ant-Man ve Wasp: Quantumania, Black Panther: Yaşasın Wakanda, Adalet 3: Son, Konuş Benimle; 8 Eylül haftasındaDehşetin Yüzü 2 ile Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu; 15 Eylül haftasında Venedik’te Cinayet, Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi; 22 Eylül haftasında Cehennem Melekleri 4, Ammar 4 ve son olarak 29 Eylül haftasında da Kuru Otlar Üstüne ile Paw Patrol: Harika Sinema sinemaları tek fiyat olmak üzere 50 TL’den satışa sunulacak.

CGV Mars Cinema Group Hakkında:

CGV Mars Cinema Group, Türkiye’de sinema kesimi ile ilgili sonsuz potansiyel beklentisiyle 2016 yılında CGV ve Mars’ın bir ortaya gelerek aile olmasıyla Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. IMAX, 4DX, Starium, ScreenX üzere ileri seviye sinema teknolojilerini Türkiye ile birinci buluşturan şirket olan CGV Mars Cinema Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Paribu Cineverse salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Cinema Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars Cinema Group Türkiye genelinde 30 kentte, 86 sinema işletmesi ve 737 salon sayısı ile sinemaseverlere hizmet sunan, Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.

Paribu Hakkında:

2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve önder kripto para süreç platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Tecrübesi İş Ünitesi ile 6 milyonu aşkın kullanıcısına süratli, kolay ve inançlı kripto para süreç hizmeti sunuyor. Türkiye’nin birinci bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak ismine çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor. Gerçek bilginin kaynağı ParibuLog’da kesime dair içerikler yayınlıyor.Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap