Pantera Capital’den BTC halving fiyat varsayımı

Pantera Capital’den BTC halving fiyat varsayımı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Pantera Capital’den BTC halving fiyat varsayımı

Varlık idare devi Pantera Capital, Bitcoin (BTC) halving periyodu öncesi 35 bin doları ve halving sonrası 148 bin doları işaret etti.

WuBlockchain’in yapmış olduğu habere nazaran, Pantera Capital önümüzdeki piyasa süreçleri için BTC fiyat varsayımını paylaştı. Varlık idare şirketi, Bitcoin’in 2024 yılında gerçekleştireceği halving’e dikkat çekti. Pantera Capital, halving devrinde tarih tekerrür ederse yükseliş yaşanacağını belirtti.

Pantera Capital’in raporuna nazaran, halving periyodu yaklaşırken BTC’nin fiyatı 35 bin dolar düzeyini görecek. Pantera Capital, tüm kripto ekosisteminin beklediği halving’inin gerçekleşmesiyle birlikte, BTC için 148 bin doların görülebileceğini aktarıyor.

Pantera Capital’den dikkat cazibeli tahmin

Kripto para üniteleri alanında yatırım fonu yöneten varlık şirketi Pantera Capital, Bitcoin halving’inden sonra 148 bin dolar düzeyinin görülebileceğini aktardı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Pantera Capital’den BTC halving fiyat varsayımı 1

Kripto para piyasasının çalkantılı periyottan geçtiği bugünlerde, gözler sonraki süreçlere çevriliyor. Birçok kripto yorumcusu, Bitcoin’de yarılanmayı temsil eden halving devrine odaklanmış durumda. Bitcoin halving’inde, madencilik blok mükafatları yarı yarıya düşecek ve BTC madenciliği zorluğu artacak. Bu durum, daha evvelki halving’lerde yükselişi başlatmıştı ve BTC boğa yaşamıştı.

Geçmiş halving periyotlarını inceleyen Pantera Capital, tarihin tekerrür etmesi halinde yeni bir yükselişin kapıda olduğunu belirtiyor. Pantera Capital, Ripple davasının ve BlackRock’ın spot Bitcoin ETF müracaatının da itici güç olabileceğini düşünüyor.

Varlık idare şirketi, tüm bu gelişmelerin sonraki boğa piyasası için yer hazırlayacağını ve günün sonunda BTC’nin 148 bin doları görebileceğini açıkladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap