Pantera Capital CIO’suna göre Ethereum (ETH), Rakiplerinden Üstün Olmayı Sürdürecek

Pantera Capital CIO’suna göre Ethereum (ETH), Rakiplerinden Üstün Olmayı Sürdürecek

Paylaş
BTC Piyasası: Pantera Capital CIO’suna göre Ethereum (ETH), Rakiplerinden Üstün Olmayı Sürdürecek

Pantera Capital’in Baş Yatırım Sorumlusu (CIO) Joey Krug, diğer blockchain projelerinin Ethereum’dan (ETH) daha iyi bir performansa sahip olmadığını ve ETH’nin küresel finans sektöründe önemli bir rol oynayabileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Krug’a göre Ethereum, rakiplerinden üstün olmayı sürdürecek. Ayrıca CIO’ya göre Vitalik Buterin’in projesi, önümüzdeki on yıl içinde küresel finans işlemlerinin %502’si kolaylaştırabilir.

Bloomberg’e konuşan Krug, Ethereum’un dünyanın finansal alanının baskın bir parçası olma noktasına kadar gelişmeyi sürdürebileceğini belirtti. Bu sebeple önümüzdeki on ila yirmi yıl içinde küresel para işlemlerinin yarısının Ethereum blockchain’i üzerinde gerçekleşmesi mümkün.

Geçtiğimiz yıl “Ethereum katili” olarak tanınan Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) gibi projeler oldukça büyük ilgi gördü. Ancak Krug, bu rakiplerin Ethereum’un egemenliği için önemli bir tehdit olmadığına inanıyor.

Etheruem, yüksek gas fee ve yavaş işlem sebebiyle eleştirilerin odağında olsa da Krug, Proof of Staka’e geçişin tamamlanmasının ardından Ethereum’un kripto sektötündeki üstünlüğünü artıracağını düşünüyor.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap