PancakeSwap’ten kullanıcılarına müjde!

PancakeSwap’ten kullanıcılarına müjde!

Paylaş
BTC Piyasası: PancakeSwap’ten kullanıcılarına müjde!

Merkeziyetsiz kripto para borsası PancakeSwap, süreç fiyat gelirlerini CAKE stake eden kullanıcılarıyla paylaşacağını açıkladı.

Pancakeswap, CAKE stake eden kullanıcılarına belli mükafatlar dağıtacağını açıkladı. CAKE stake eden kullanıcılar, tüm PancakeSwap v3 çiftlerinden süreç fiyatı gelirlerinin yüzde 5’ini (yüzde 0,01 ve %yüzde ,05 fiyat kademeleriyle) tekrarlanarak haftalık olarak elde edebilecekler.

PancakeSwap, süreç fiyat gelirini staker’lar ile paylaşacak!

Merkeziyetsiz kripto borsaların tanınan ismi PancakeSwap, daha fazla ödül kazanmalarını sağlamak için gelirinin bir kısmını kendi mahallî token’ı CAKE’in staker’larıyla paylaşmaya hazırlanıyor. PancakeSwap, 9 Ağustos’tan itibaren, CAKE staker’larının, tüm PancakeSwap v3 çiftlerinden yüzde 0,01 ve yüzde 0,05 olarak ve vehaftalık bazda işlem fiyatı gelirinin yüzde 5’ini alacağını söyledi. Ayrıca bu iki fiyat katmanı, PancakeSwap v3 süreç hacimlerinin yüzde 80-90’ını oluşturuyor.

PancakeSwap’in bu değerli atağıyla birlikte yetkili isimlerden açıklama gecikmedi. PancakeSwap’in baş şefi Chef Mochi yaptığı açıklamada, “Gelir paylaşımı, CAKE belirtecini bir protokol olarak PancakeSwap’in büyümesine daha direkt bağlar” dedi. Ayrıca sözlerine “Bu nedenle, CAKE staker’larının mükafatları, PancakeSwap’in büyümesine bağlı ve protokolle birlikte büyüyen uzun vadeli bir teşebbüs olması amaçlanıyor.” halinde ekleme yaptı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap