PancakeSwap Linea’yı duyurdu!

PancakeSwap Linea’yı duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: PancakeSwap Linea’yı duyurdu!

Merkeziyetsiz kripto platformu PancakeSwap, Consensys takviyeli Ethereum Katman-2 olan Linea hakkında duyuru yayımladı.

PancakeSwap Perşembe günü yaptığı açıklamada, Linea’nın kullanıcılara daha düşük gas fiyatları, daha süratli süreçler ve gelişmiş sermaye verimliliği konusunda yardımcı olacağını belirtti. Consensys takviyeli Ethereum Katman-2 ölçeklendirme ağı Linea’yı kullanıma sunan PancakeSwap, bilhassa de kullanıcılarda büyük bir ilgi yarattı.

https://twitter.com/PancakeSwap/status/1694696057563963815

Çeşitli hizmetlerde kullanılacak

PancakeSwap, swap ve likidite sağlama özelliklerini Linea’ya getirecek. Daha düşük süreç fiyatları, süreç suratı ve sermaye konusunda Linea’nın çeşitli yararlar sunduğunu belirten platform, şimdiden merak yaratmış görünüyor. Swap ve likidite hizmetlerinin akabinde PancakeSwap’in farm özelliğini de önümüzdeki aylarda Linea’ya getirmesi bekleniyor.

Linea ile birlikte en dikkat çeken ögelerden biri olan çiftlik özelliği, kullanıcıların likidite sağlayıcı tokenlarını stake etmelerine ve LP token’larındaki durumlarını korurken Pancake (CAKE) kazanmalarına imkan tanıyor. PancakeSwap’in ayrıyeten yeni token’lara erken erişim sağlayan birinci hizmetini yahut IFO platformunu önümüzdeki aylarda Linea’ya dağıtması bekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap