P2P Bitcoin Ticareti İlgi Görüyor

P2P Bitcoin Ticareti İlgi Görüyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: P2P Bitcoin Ticareti İlgi Görüyor

Son devirlerde yaşanan merkezi borsa aktiviteleri, kripto yatırımcılarının Bitcoin alım satımı için farklı mecralara yönelmelerine sebep oldu.

Birçok merkezi borsada yaşanan süreçler, kripto yatırımcılarının alternatif alım satım platformu yahut aracı aramasına neden oldu. Anonimlik konusunda dikkatli davranan yatırımcılar, fon güvenliği sağlayacak öteki platformlara yöneliyor. Ayrıyeten, Localbitcoins ve Localcryptos üzere birkaç platformun da hizmetlerini durdurduğu gözle görülür bir gerçek.

Gözetim dışında olan ve anonimlik imkanı sunan P2P ticaret platformu MySecure, merkezi borsalar dışındaki alternatiflerden birisi olabilir. MySecure, rastgele bir kripto para ünitesinde alım satım imkanı sunan ve doğrulama gerektirmeyen bir P2P hizmeti sunuyor.

P2P Ticaretinde Öne Çıkan Detaylar

P2P ticareti, kripto para ünitesi alım satımı yapmak isteyen kullanıcılar için birçok avantaj sunuyor. Bu hizmeti sunan platformlardan birisi olan MySecure, kullanıcıların direkt Bitcoin alım satımı yapabildiği eşler ortası bir kripto ticareti sunuyor. Kullanıcıların fonları platformda saklanmıyor ve anonimlik imkanı sağlanıyor. Ayrıyeten MySecure, risklerden kaçınmak için fonları emanet hesapta bloke ediyor. MySecure platformunda, 13 farklı lisan seçeneği bulunuyor. Yeni başlayanlar için kolay bir arayüz sunan platform, mevcut ödeme prosedürlerini de takviye durumuna nazaran kullandırtabiliyor. MySecure’da bir hesap oluşturmak için, sitenin ana sayfasına ulaşmak ve “Kaydol” düğmesine tıklamak gerekiyor;

Ulaş Utku Bozdoğan: P2P Bitcoin Ticareti İlgi Görüyor 1

MySecure üzere P2P hizmetler, saklılık, süratli kayıt olma, düşük kurul, sürat ve çoklu lisan takviyesi üzere kolaylıklar sunuyor. Merkezi borsalardan farklı olarak P2P’ler, gözaltına alınamayan cüzdanlar ile kullanılabiliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap