P-Games ve Patika iş birliğinde: P-Games Game Arka NFT Bootcamp başlıyor!

P-Games ve Patika iş birliğinde: P-Games Game Arka NFT Bootcamp başlıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: P-Games ve Patika iş birliğinde: P-Games Game Arka NFT Bootcamp başlıyor!

oyun geliştiricileri ile yeni teknolojileri bir ortaya getirme amacıyla kurduğu P-Games, birinci eğitimini gerçekleştirecek. iş birliğiyle gerçekleşecek “P-Games Game Arka NFT Bootcam” isimli eğitim, oyun alanında web3 farkındalığını artırmayı ve NFT’nin kullanım alanlarını öğretmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve başkan kripto para süreç platformu Paribu’nun oyun geliştirici toplulukların çalışmalarına teknolojik altyapı ve teorik içerik dayanağı verme maksadıyla hayata geçirdiği P-Games, bu alandaki çalışmalarına birinci kere bir eğitim programı ekledi. Oyun dünyasında yer almak isteyen görsel tasarımcılara yönelik düzenlediği “P-Games Game Arka NFT Bootcamp” ile iştirakçilere, mesleklerinde büyük katkı sağlayacak bir içerik sunuyor.

Oyun tasarımcılarının, bu dünyadaki web3 farkındalığını artıracak ve NFT’nin kullanım alanlarını öğretecek “P-Games Game Arka NFT Bootcamp” 30 Eylül-28 Ekim tarihleri ortasında online olarak gerçekleşecek. Eğitim ve tasarım disipliniyle ilgilenen tüm oyun geliştiricilerin yakından ilgileneceği eğitim programının son müracaat tarihi ise 19 Eylül.

Oyun tasarımcılarının mesleğine büyük katkı sağlaması hedeflenen “P-Games Game Arka NFT Bootcamp” hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvurmak için Patika.dev’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap