Opera, Kripto Özelliklerine Sahip Tarayıcısının Beta Sürümünü Yayınladı

Opera, Kripto Özelliklerine Sahip Tarayıcısının Beta Sürümünü Yayınladı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Opera, Kripto Özelliklerine Sahip Tarayıcısının Beta Sürümünü Yayınladı

Opera’nın yeni kripto özelliklerine sahip tarayıcısının beta sürümü yayınlandı. Tarayıcı ile kullanıcılar, en son blokzinciri haberlerine, yaklaşan airdroplara, etkinlik takvimine, NFT’lere, kripto topluluklarına, eğitim içeriğine, podcast’lere ve videolara erişim sağlayabilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tarayıcının beta sürümü, Windows, Mac ve Android kullanıcılarına sunuldu. Nihai sürümün ise, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Kaleme alınan yazısında tarayıcının yerleşik Web 3 özelliklerine sahip olduğu ve yeni nesil Web’in evrimini hızlandırmayı amaçladığı belirtildi. Tarayıcı diğer tarayıcılara kıyasla daha fazla işlevsellik getirmeyi ve farklı türde dApp’ler ile çalışmayı hedefliyor. Opera ayrıca kullanıcıların, kripto cüzdanının yardımıyla doğrudan tarayıcı üzerinden dApp’lerde oturum açabileceklerini söyledi. Bunun için herhangi bir eklenti kurmaya gerek olmadığını söyleyen şirket, kullanıcıların bilgilerini güvenli bir şekilde kopyalayıp yapıştırabileceği bir panoya sahip olacağını da ekledi.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap