OpenAI CEO’sunun oluşturduğu proje, piyasaya sürüldü!

OpenAI CEO’sunun oluşturduğu proje, piyasaya sürüldü!

Paylaş
BTC Piyasası: OpenAI CEO’sunun oluşturduğu proje, piyasaya sürüldü!

OpenAI CEO’su Sam Altman tarafından oluşturulup projenin ekosisteminde kullanılacak olan Worldcoin (WLD), piyasaya sürüldü.

Sam Altman tarafından ortaklaşa oluşturulan tartışmalı kripto projesi Worldcoin, dünya çapında iki milyondan fazla bireye dağıtacağı WLD token’ın lansmanını duyurdu. WLD, bilhassa de yapay zekayı yakından takip eden şahıslardan büyük bir ilgi topladı. Proje, iris tarama küreleri tarafından doğrulanan bilgilerle insanların kimliklerini tanımlamalarını hedefliyor.

BTC Piyasası: OpenAI CEO’sunun oluşturduğu proje, piyasaya sürüldü! 1

Worldcoin (WLD), büyük borsalarda listelenecek

Büyük çoğunluğu Global Güney’de bulunan iki milyondan fazla insan aslında doğrulandı. Doğrulanan şahıslar, bugün WLD token’dan hisselerini alacak. Worldcoin’in ana geliştiricisi Tools For Humanity’de eser, mühendislik ve tasarım lideri Tiago Sada, “Pazartesi günü proje için sahiden çok büyük bir gün” dedi. Ayrıyeten, “Umarım, dünya çapında bir küme farklı kentte ortaya çıkmaya başlayacak olan küreleri ziyaret etmekten heyecan duyan birçok insan görürüz.” formunda tabirlerine ekleme yaptı.

OpenAI’nin sunduğu teknolojiler ile kripto sanayisini entegre eden Sam Altman, kesime farklı bir bakış açısı getirmiş üzere duruyor. 24 Temmuz prestijiyle da WLD, birçok tanınan kripto para borsasında listelenecek. Sırf yapay zeka tutkunlarını değil, herkesin ilgi odağı haline gelen WLD bakalım nasıl bir performans sergileyecek?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap