OnlyFans’ın ana şirketi, Ethereum satın almış!

OnlyFans’ın ana şirketi, Ethereum satın almış!

Paylaş
BTC Piyasası: OnlyFans’ın ana şirketi, Ethereum satın almış!

İçerik platformu OnlyFans, geçtiğimiz yıllarda 20 milyon dolarlık Ethereum (ETH) satın aldığını duyurdu.

OnlyFans ana şirketi Fenix ​​International, 2021 ile 2022 yılları ortasında kripto para ünitelerine yakın davrandığını açıkladı. Şirket, bu iki yılda toplam 19,9 milyon dolarlık Ethereum satın aldı. OnlyFans’ın popülerlik kazanması ve artan ünü, kripto alımını gündeme taşıdı. Lakin şirket, geçmiş yıllarda yaptığı bu satın alımdan 8,5 milyon dolarlık bir kayba maruz kaldı.

OnlyFans’ın ana şirketi, geçmiş yıllarda kriptoya ilgi gösterdi!

OnlyFans’ın ana şirketi Fenix International da kripto yatırımcısı çıktı. Şirket, geçtiğimiz günlerde İngiltere’de yaptığı mali müracaatta, yaklaşık 19,9 milyon dolar Ethereum (ETH) satın aldığını bildirdi. Fakat şirket, FTX’in iflas ettiği periyottaki düşüşe denk geldiği için 8,5 milyon dolarlık bir kayıp yaşadı. Kasım 2022 sonu itibariyle, şirketin elindeki ETH pahası 11,4 milyon dolara geriledi.

BTC Piyasası: OnlyFans’ın ana şirketi, Ethereum satın almış! 1

Fenix International’ın kripto alımı yaptığı geçmiş yıllar, kurumsalların en ağır ilgi gösterdiği periyottu. Birçok kurumsal şirket, bilhassa Bitcoin’e önemli ilgi gösterdi. Fakat daha sonrasında Terra krizinin patlak vermesi ve FTX’in iflas etmesi, kurumsalların çekilmesine yol açtı. Bugünlerde, kriptoya tekrar kurumsal yatırımcıların girmesi için spot Bitcoin ETF’leri konuşuluyor.

Şirket, her ne kadar kripto konusunda şanslı olmasa da gelir konusunda epeyce güçlü bir büyüme yaşadı. Fenix International’ın geliri 2021’de 4,8 milyar dolarken, 2022’de yüzde 16,6 artışla 5,6 milyar dolara yükseldi.

Diğer taraftan, ana şirkete bağlı OnlyFans’ın içerik oluşturucu sayısında yüzde 47’lik bir artış yaşandı. Abone sayısı ise yüzde 27 arttı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap