OKX, Türkiye’de ofis açıyor

OKX, Türkiye’de ofis açıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: OKX, Türkiye’de ofis açıyor

İşlem hacmine nazaran dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası ve önde gelen Web3 teknoloji şirketi OKX, Türkiye’deki pozisyonunu güçlendirmeye devam ediyor. Borsa, önümüzdeki aylarda Türkiye’de bir ofis açmayı planlıyor.

Global kripto para borsası OKX, İsim Sponsoru ve Premium Ortak olduğu Blockchain Economy İstanbul Summit 2023 öncesinde kripto ekosistemi için epeyce değerli bir gelişmeyi kamuoyuyla paylaştı. Türkiye’deki pozisyonunu güçlendirmeye devam eden, kripto ve Web3 alanında dünyada attığı adımları Türkiye pazarında da muvaffakiyetle hayata geçiren OKX, önümüzdeki aylarda Türkiye’de bir ofis açmayı planlıyor.

Bu değerli gelişmeyle bir arada OKX Lideri Hong Fang, İnovasyon Yöneticisi Jason Lau ve Pazarlama Yöneticisi Haider Rafique Türkiye’de, Blockchain Economy İstanbul Summit 2023’te Türkiye pazarının değerli oyuncuları ve kullanıcılarla bir ortaya geliyor. OKX üst seviye yöneticileri, Türkiye’nin OKX’in global genişlemesindeki ehemmiyeti ile ülkenin Web3 ve blockchain inovasyonu potansiyeline dair görüşlerini paylaşacak.

“Türkiye’de ofis açmak OKX için çok kıymetli bir adım”

Türkiye’de ofis açma planlarına ait açıklamalarda bulunan OKX Lideri Hong Fang, “Güvene dayalı bir sistemden inanca dayalı olmayan ve kullanıcılara finansal geleceklerinin denetimini ellerine alma gücü veren bir sisteme geçerken, Türkiye’de ofis açmak OKX için çok kıymetli bir adım. Türkiye bizim için kıymetli bir pazar ve kullanıcılarımızla güçlü bağlantılar kurmaktan ve kripto ekosisteminin gelişimine katkıda bulunmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Türkiye’de ofis açmanın değerine ait değerlendirmelerde bulunan OKX Baş İnovasyon Sorumlusu Jason Lau, “Türkiye, kriptoya karşı güçlü iştaha sahip kullanıcı tabanıyla, değerli bir inovasyon ve blockchain merkezi haline geldi. Biz de bu gelişim doğrultusunda Türkiye’de fizikî bir varlık oluşturmanın, Türk kullanıcılarımızın muhtaçlıklarını daha yeterli anlamamıza ve kripto topluluğunun büyümesine katkıda bulunmaya yardımcı olacağına inanıyoruz.” dedi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap