OKX, spot işlemler için WEMIX, LDN, DOTR’yi listeledi

OKX, spot işlemler için WEMIX, LDN, DOTR’yi listeledi

Paylaş
BTC Piyasası: OKX, spot işlemler için WEMIX, LDN, DOTR’yi listeledi

OKX sponsorluğunda

Önde gelen kripto para borsası OKX, spot piyasada WEMIX ve LDN ve DOTR’yi listelemeye başladı.

Üç kripto para için yatırma işlemleri bugün TSİ 10.00’da devreye alındı. Alım satımlar ise 15.00 itibari ile aktif edildi. Para çekme işlemleri de yarın TSİ 13.00’ten itibaren yapılabilecek.

USDT ile WEMIX, LDN veya DOTR alım satımına başlamak için tıklayın.

WEMIX nedir?

Wemix, Wemade Tree tarafından geliştirilen blok zinciri tabanlı küresel oyun platformudur. WEMIX token’ı, platformda değer aktarımı için çeşitli şekillerde kullanılabilen, tüm ekosistemin utility token’ıdır (bir platformda ürün veya hizmetlere erişmek için kullanılan token).

LDN nedir?

Ludena Protocol, merkezi olmayan bir ekosistem ve aynı zamanda oyna-kazan oyunlarını içeren sosyal bir platformdur. Ludena, hiperbasit 1:1 mobil oyunlardan ücretsiz sanal ürün alışverişine kadar oyun konusunda özel ve eğlenceli merkeziyetsiz uygulamaları barındırır.

DOTR nedir?

CyDotori Token (DOTR), Cyworld metaverse’ünün utility token’ıdır ve Cyworld’de sürekli genişleyen iş modeli içerisinde çeşitli şekillerde kullanılan bir ödeme yöntemidir.

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap