OKEx’ten yeni Jumpstart projesi: DEVT kazanmak için OKB stake edin

OKEx’ten yeni Jumpstart projesi: DEVT kazanmak için OKB stake edin

Paylaş
Uzman Coin: OKEx’ten yeni Jumpstart projesi: DEVT kazanmak için OKB stake edin

OKEx sponsorluğunda

Önde gelen kripto para borsası OKEx, 7 Aralık 2021 TSİ 09.00’da yeni bir Jumpstart projesi başlatıyor. OKEx’in token’ı OKB’ye sahip olanlar, DEVT kazanmak için OKB stake edebilecekler. DEVT, OKEx’te listelendiğinde ise bu token’ları satabilecek veya saklayabilecekler.

Stake edilecek token: OKBKazanılacak token: DEVTToplam ‘mine’ edilecek token miktarı: 1.5 milyon DEVTMining süresi: 7 Aralık 09.00 – 10 Aralık 09.00Kişi başı minimum staking miktarı:Kişi başı maksimum staking miktarı: 1000 OKBToplam stake üst limiti:Staking süresi: EsnekKYC zorunluluğu: 2. Seviye KYCDEVT işleme açılış tarihi: 10 Aralık 2021, olası bir güncelleme için duyuruları takip edin

DEVT nedir?

DeHorizon, oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte blok zinciri tabanlı oyunlar oluşturmasını, sosyalleşmesini ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan yeni nesil metaverse oyun ekosistemi olmayı hedefliyor. DeHorizon metaverse’ün uzun vadeli vizyonu, birden fazla zincirdeki tüm metaverse sakinlerine açık, oyuncuların ikinci bir hayatın keyfini çıkarmasını sağlayan sanal bir deneyim yaratmak.

Staking ile ilgili ayrıntılar ve hesaplama kuralları için OKEx’in resmi sitesini ziyaret edin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap