O Altcoin Piyasa Düşüşüne Meydan Okuyor: Yüzde 130 Yaptı!

O Altcoin Piyasa Düşüşüne Meydan Okuyor: Yüzde 130 Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: O Altcoin Piyasa Düşüşüne Meydan Okuyor: Yüzde 130 Yaptı!

Kripto para piyasası için çalkantılı bir hafta başlangıcının ortasında, bir varlık dikkat çekti. BENQI’nin Avalanche Blockchaininde faaliyet gösteren altcoin projesi QI, piyasanın genelindeki aşağı taraflı gidişata meydan okuyan inanılmaz bir artış sergileyerek hakim kayıp trendine meydan okudu. İşte detaylar…

Piyasada düşüş hakim: Lakin bu altcoin yükseldi!

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere bugün, piyasanın çoğunluğu adeta kırmızı bir deniz. Ayrıyeten birden fazla kripto, değerli tasfiyelerle boğuşuyor. Bu sırada, BENQI’nin QI’si kayda kıymet bir yükseliş yaşadı. 11 Aralık’ta altcoin kısa bir mühlet için 0,030 doları aştı ve son bilgiler itibariyle şu anda 0,031 dolardan süreç görüyor. Bu etkileyici performans, 24 saatlik yüzde 130’luk şaşırtan bir artış manasına geliyor ve hem yatırımcıların hem de analistlerin dikkatini çekerek devam eden piyasa düzeltmesinin ortasında bir müspetlik ışığı sağlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: O Altcoin Piyasa Düşüşüne Meydan Okuyor: Yüzde 130 Yaptı! 1

Coinglass’ın son 12 saat içinde, bilhassa uzun durumlardan olmak üzere 354 milyon dolarlık değerli bir tasfiye rapor etmesiyle BENQI’nin QI’si bir farklılık olarak ortaya çıkıyor. Son 24 saat içinde 400 milyon doları aşan toplam likidasyon ve 117.770 yatırımcının tasfiyesi, piyasa düzeltmesinin yoğunluğunun altını çiziyor. Yeniden de, bu güçlü ortamda BENQI’nin QI’si, klâsik piyasa beklentilerine meydan okuyor.

BENQI neden yükseliyor?

Piyasa başkanı Bitcoin günlük %4,4’lük bir düşüşle bu yazının yazıldığı sırada 41.926 dolara geriledi. Bu sırada, iki saatten kısa bir müddet içinde neredeyse %5’lik süratli düşüş traderlar ortasında kaygıları tetikliyor. Bununla birlikte, bu piyasa karışıklığında BENQI’nin QI’si, onu daha geniş piyasa hassaslığından ayıran üst gerçek bir ivme sergileyerek eğilime meydan okuyor üzere görünüyor. Bu olumlu tabloya ek olarak, DefiLlama bilgileri Avalanche ekosistemi için yürek verici sayılar ortaya koyuyor. Avalanche ekosisteminin borç verme protokolü Benqi’nin toplam kilitleme hacmi (TVL) etkileyici bir halde toparlanarak 520 milyon doları aştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: O Altcoin Piyasa Düşüşüne Meydan Okuyor: Yüzde 130 Yaptı! 2

Bu artış, 7 Aralık’tan bu yana %50’den fazla bir artışa işaret ediyor ve 2023’ten bu yana TVL için yeni bir tepe oluşturuyor. TVL’deki bu değerli büyüme, BENQI ekosistemine olan itimadın arttığını ve piyasadaki dalgalanmalar karşısında dayanıklılığını göstermektedir. Daha geniş kripto para piyasası meçhul sularda gezinirken, BENQI’nin QI’si bir optimistlik sağlıyor. Yatırımcılar ve traderlar bu istisnai performansı dikkatle gözlemliyor. Böylelikle, token’ın eşsiz kıymet teklifini izliyorlar. Önümüzdeki süreçte neler olacağını ise vakit gösterecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap