Nijerya’dan kriptoya yönelik berbat haber geldi

Nijerya’dan kriptoya yönelik berbat haber geldi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Nijerya’dan kriptoya yönelik berbat haber geldi

Nijeryalı toplumsal ödeme uygulaması Bundle, kripto para borsası kolunu kapattığını duyurdu.

Şirket, hissedarların işi Cashlink’e odaklanmak için tekrar yapılandırma kararının bir kesimi olarak borsa hizmetlerini kapatacağını söyledi. Şirket blogunda yayınlanan 20 Temmuz tarihli açıklamaya nazaran Bundle, hissedarların işi Cashlink’e odaklanacak formda tekrar yapılandırma kararının bir modülü olarak borsa hizmetlerinin faaliyetlerini durduracağını belirtti.

Ödeme uygulaması Bundle kapanıyor

Şirketin yaptığı açıklamada, alınan karar ile Web3 ve blockchain topluluğunun büyümesinin ve ekosistemin gereksinimlerini karşılayan ödeme tahlillerine odaklanma muhtaçlığının bir sonucu olduğu belirtildi. Kullanıcıların Bundle’a kaydolamayacaklarını, Bundle cüzdanlarına varlık yatıramayacaklarını, Bundle cüzdanlarındaki varlıkları değiştiremeyeceklerini doğrulandı.

Açıklamaya nazaran, tüm Bundle kullanıcılarının varlıklarını 12 Eylül 2023 tarihinde yahut öncesinde uygulamadan çekmeleri tavsiye ediliyor. Ayrıyeten şirket, Nijerya, Gana, Kenya ve öteki ülkelerdeki kullanıcılarının varlıklarını başarılı bir biçimde geri çekmeleri için gerekli adımları belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap